Realitný software backOFFICE® 0910 855 550
Realitný software backOFFICE® 0910 855 550

Ceny za backOFFICE® nemeníme, sme stabilný partner a verných klientov si ceníme!

Našou prioritou je náš spokojný klient. Systém backOFFICE® sa snažíme neustále prispôsobovať trendom doby a hlavne nárokom našich klientov. Od uvedenia systému na trh prešiel viacerými zmenami a vylepšeniami, väčšina návrhov pochádzala práve od našich klientov, pre ktorých backOFFICE® vyvíjame. Staňte sa aj vy našim spokojným klientom a ušetríte množstvo starostí, času a peňazí. Je jednoduchšie riešiť problémy viacerých ako keď sa má jednotlivec s nimi pasovať sám. Sme tu pre vás...

Náš vernostný program

Verných klientov si vážime a máme pre vás špeciálny vernostný program. Jeho rozsah záleží od dĺžky trvania spolupráce a obsah sa snažíme stále vylepšovať. Môžete si vybrať napríklad bezplatné kredity na TOP ponuky, bezplatný redizajn webovej stránky či výrazné zľavy až 50% zľavy na naše produkty. Ste s nami 5 rokov? Automaticky vám znížime poplatok o viac ako 100 €! Neváhajte nás kontaktovať pre viac informácií.

Čo o nás povedali naši klienti?

Mgr. Alexandra Laubertová

Corpia Sothebys International Realty

V programe backOFFICE pracujeme od založenia spoločnosti. Rada by som vyzdvihla niekoľko pre nás podstatných detailov. Vzhľadom na špecifický segment, s ktorým naša kancelária pracuje, sme často identifikovali potreby zmeny alebo prispôsobenia systému. Niekedy to boli jednoduchšieho zmeny, niekedy veľmi zložité zásahy do systému. Promptnosť, flexibila a ochota zo strany prevádzkovateľa nám pomohli zlepšiť fungovanie systému vždy v krátkom čase a vždy sme si vďaka tomu zachovali vysoký štandard inzercie. Výhodou systému je, že zabezpečuje zobrazenie nehnuteľností okamžite po zalistovaní, ako aj už nastavená spolupráca so všetkými dôležitými realitnými portálmi. Spoluprácu s týmto systémom a predovšetkým s ľuďmi, ktorí stoja za backOFFICE, môžem len odporučiť.

Gabriela Ilavská

IP Real

Po dlhej dobe fungovania realitného trhu je backOFFICE® prvý profesionálny nástroj, ktorý nahradil laické softvéry vyvinuté realitnými kanceláriami. V backOFFICE® je dobre zvládnuté vytváranie databázy klientov a ich priraďovanie k nehnuteľnostiam. Za výhodu považujem veľmi jednoduché zadávanie nehnuteľností a premostenie aj na iné portály, čo nám predtým zaberalo veľa času. Toto bolo pre nás veľkým uľahčením práce.

Roman Citterberg

Belleus Properties

V realitnej spoločnosti Belleus Properties si myslíme, že obchod s nehnuteľnosťami je o mobilite. Vďaka online prístupu do systému backOFFICE® môžu naši konzultanti pracovať skutočne kdekoľvek kde je internet a pri tom úplne jednoducho. Oceňujeme aj inzerciu na zoznamrealit.sk, dobré odozvy na prenájmy nehnuteľností máme z nemeckého aj anglického portálu. Nie je jednoduché byť úspešný, ale je to ľahšie, pokiaľ máte partnera, ktorý Vám s tým rád pomôže. Pre nás je týmto partnerom backOFFICE® webREAL.

Veronika Bláhová

Legacy

Používali sme už viacero softvérov. Niektoré boli vyrobené priamo pre nás, iné sme si kúpili už hotové. Musím priznať, že dokonca ani s tým, ktorý sme mali vyrobený špeciálne podľa našich zadaní, sme neboli veľmi spokojní. Predchádzajúce systémy sa často kazili, ponuky sa nenačítavali a nebola tam dobre spracovaná evidencia klientov. Softvér backOFFICE® naše problémy vyriešil. Niektoré veci sme prispôsobili špecifikám našej realitnej kancelárie a odvtedy máme systém, s ktorým sme spokojní.

Eva Červeňanská

aTRIOREAL

So systémom backOFFICE® pracujeme od jeho začiatku a musím konštatovať, že spĺňa všetky naše potreby a funguje bez problémov. Využívame webREAL, teda kompletnú správu realít spolu s webovou stránkou. Oceňujeme jeho spoľahlivosť, jednoduché ovládanie, ochotu a flexibilitu teamu a v neposlednom rade jeho skvelú cenu.

Peter Ďuriš

Doma real

Systém backOFFICE® je perfektný a zvykol som si naň veľmi rýchlo. S ovládaním som nemal ani na začiatku problém, lebo softvér je veľmi intuitívny. Web, ktorý ste nám vytvorili, je super. Páči sa mi hlavne po grafickej stránke. Použitý obrázok bol vybraný veľmi vhodne. Oceňujem aj rýchlosť vyhotovenia. Budem vás odporúčať ďalej!

Matej Kucharič

MAGNUM real

Hľadali sme riešenie, ktoré by bolo pozitívne nielen pre nás, ale aj pre našich klientov. Niečo kvalitné. Systém backOFFICE® je kvalitný, portál www.ZoznamRealit.Sk je dobrý a podľa našich výsledkov veľmi efektívny. Išli sme po kvalite.

Martina Kapušová

Compra

Strávili sme množstvo času tým, že sme ručne prehadzovali zákazky na rôzne servery. Potrebovali sme to riešiť, aby sme si uľahčili prácu fungovali nejakým normálnym systémom. A tento funguje! Softvér je pre užívateľov pomerne jednoduchý, netreba siahodlhé vysvetľovanie.

Gregor Galeta

Euro royal reality

Najviac mi backOFFICE® uľahčil prácu v exporte na iné servery. Nemusíme to pracne nahadzovať. Využívam aj službu „klient“. Zadám zákazku a softvér mi na základe požiadavky vyhľadá vhodné ponuky. Odporúčal by som to všetkým realitným kanceláriám. Je vidieť, že je to profesionálne nastavený systém.

Mikuláš Maczkó

Reality KONTAKT

To, že individuálne zadávať inzeráty na rôzne realitné servery nám zaberá množstvo času, sme vedeli už dávno a boli sme z tejto práce dosť vyťažení. S pribúdajúcimi servermi, pribúdala i táto práca. Tak sme si objednali "easyprogram", ktorý nás stál neskutočné peniaze mesačne a bol natoľko neprehľadný, (výber exportov bol zväčša na také servery, ktoré ani veľmi ľudia nečítajú pri hľadaní realít), takže po 5 mesiacoch sme to už ani cez ten "easyprogram" neriešili, lebo bol totálne neprehľadný, nekomfortný, chybový a v konečnom dôsledku mi zabralo viac času riešiť jeho nedostatky, ako keby som zadával inzeráty jednotlivo. Hľadal som niečo praktické, jednoduché a intuitívne, za menej peňazí a pritom spoľahlivé a to som práve našiel cez internet Realitný softvér backOFFICE®, ktorý od novembra využívame v našej RK - Reality Kontakt ®. Exportujeme ním na hlavné realitné serveri a šetrí nám náš drahocenný čas. Súbežne sme si dali vytvoriť aj web stránku firmou biz mediator, s.r.o. a môžem povedať, že je perfektne prispôsobená a vhodná na celý chod správy realít RK a máme na ňu veľmi pozitívnu odozvu od návštevníkov. Odporúčame.

Gregor Galeta

Euro royal reality

Za posledný rok odkedy sme si objednali na našu stránku SEO optimalizáciu vzrástol počet návštevníkov našej stránky 6 násobne.

Katarína Kupcová, sales and marketing

HERRYS

S fungovaním softvérového systému backOFFICE® sme veľmi spokojní. Umožňuje efektívnu prácu, je jednoduchý a prehľadný. Rovnako sa nám veľmi dobre spolupracuje so zástupcami spoločnosti biz mediator, poskytujúcej daný produkt. Komunikácia je vždy promptná, vystupovanie príjemné a profesionálne, vážime si ústretovosť a ochotu vždy, bez najmenších problémov pomôcť a poradiť. So spoluprácou a službami danej spoločnosti sme výrazne spokojní, jej služby rozhodne odporúčame.

Vladimír Magula

PASS Slovakia

Systematicky si vyhodnocujeme kliky na naše inzeráty v rámci jednotlivých portálov a ZoznamRealit.Sk tesne vedie nad najznámejším slovenským portálom. Niekedy sa to strieda, záleží od konkrétneho inzerátu. Oba však jednoznačne vedú nad slovenským "TOP" portálom a nemenovanou realitnou sieťou.

Tibor Moravčík

LICITOR Group, a.s.

backOFFICE je veľmi užitočný program, ktorý uľahčuje prácu svojim používateľom.

Ing. Eva Švanigová

Evas REAL s.r.o.

V prípade, že sa nám vyskytne problém, je maximálna ochota o pomoc a vyriešenie zo strany poskytovateľa backOFFICE.

Ing. Katarína Pleváková

Amica real, s.r.o.

Sme spokojní hlavne s operatívnosťou a aktualizáciou zmien, noviniek a podnetov v backOFFICE.

Vladimír Magula

PASS Slovakia, s.r.o.

Veľmi oceňujem promptnosť komunikácie a dopĺňanie funkcionality backOFFICE na základe našich zákazníckych požiadaviek.

Rudolf Klein

ivaru, s.r.o.

Spokojný som najmä s pravidelným vylepšovaním niektorých funkcií backOFFICE.

Ing. Oľga Karasová

KARPER'S & PARTNERS

Systém backOFFICE® je pružný a naša webstránka je na vysokej úrovni, má dobré odozvy aj na vizuálne grafické spracovanie.

Dalibor Pavel

REAL PROSPERITY

Oceňujem jednoduché vkladanie ponúk, zrozumiteľnú ovládateľnosť backOFFICE® a jednoduché možnosti rozšírenia, napr. o jazykové mutácie stránky. Veľmi dobre obchodne využiteľný je aj prepracovaný modul Development.

Matej Kucharič

MAGNUM real

Systém je pravidelne aktualizovaný, oceňujem výbornú komunikáciu s tvorcom systému pri riešení problémov.

Miroslav Srnka

APM real s.r.o.

Som veľmi spokojný, ale vždy sa dá čo vylepšovať!

Dipl.-Ing. Adriana Mátyásová

ADRID REAL s. r. o.

Predovšetkým sa chceme poďakovať Tebe i Tvojmu tímu za super odvedenú prácu. Ďakujeme, že ste dokázali trafiť do nasej predstavy, ďakujeme, že naša komunikácia bola pohotová a reagovali ste na akúkoľvek zmenu a zapracovanie požiadaviek z nasej strany. Tak ako hovoríme, že JE JEDNO ČI PREDÁVATE PRODUKTY ALEBO SLUŽBY, STÁLE PREDÁVATE POCITY, tak my mame veľmi dobrý POCIT z Vašej odvedenej práce.

Eva Mauldin

WENTONS estate boutique

Ďakujem za spoluprácu, s web stránkou sme nadmieru spokojní, skvelá práca!

Ing. Vieroslava Štrbáková

RESCON Real Services s.r.o.

Realitný skener je úplne super. Niežeby som nevedela naceniť byty či domy, ale takémuto odhadu ceny klienti viac dôverujú, keď majú aj „nezávislý výpočet“.

JUDr. Andrea Molnárová

House reality

Web vyzerá naozaj veľmi pekne a kvalitne. Skvele odvedená práca a naozaj špičkový dizajn.

Neváhajte nás kontaktovať

Veľmi radi odpovieme na vaše otázky.

Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému. Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Objednajte si u nás aj webovú stránku a problémy spojené s jej správou sa stanú minulosťou.
+421 910 855 550

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.