Pošlite mi poštou viac informácií
alebo volajte 0910 855 550

Sme tu pre vás a veľmi radi odpovieme na všetky vaše otázky.

Bosákova 7, Bratislava

Ukázať na mape

info@backoffice.sk

Na e-maily sa snažíme odpovedať do 24 hodín.

+421 910 855 550

Zavolajte nám v pracovné dni od 8:30 - 12:30
Dohodnite si s nami prezentáciu

Verných klientov si vážime a máme pre nich špeciálny vernostný program. Jeho rozsah záleží od dĺžky trvania spolupráce a jeho obsah stále vylepšujeme.

Môžete si vybrať napríklad bezplatné kredity na TOP ponuky, bezplatný redizajn webovej stránky či výrazné zľavy na naše produkty. Ste s nami 5 rokov? Získajte každý rok poukážku na 100 €!

Napíšte nám

Vážené realitné kancelárie,

backOFFICE sme ako firma uviedli na trh v roku 2008 a predstavuje profesionálne a hlavne komplexné riešenie všetkých internetových potrieb malých, bežných a veľkých realitných kancelárií.

Výsledok nášho snaženia predstavuje niekoľko rokov práce a zapracovaných skúseností s ekonomickým softvérom SAP, ktorý som mal ako špecializáciu ešte počas môjho štúdia na Ekonomickej univerzite vo Viedni. Počas svojej existencie backOFFICE zaznamenal viacero úspechov, ale aj ťažších situácií, ktoré sme vďaka nastaveným hodnotám vo firemnej politike ľahko prekonali.

Výsledkom je backOFFICE realitný softvér, ktorý svojim klientom garantuje voľnosť nakladania s údajmi a vďaka možnosti využitia API rozhrania aj úplnú slobodu vo výbere portálov, na ktoré má klient záujem exportovať svoje ponuky.

Na Slovensku ponúkame túto možnosť ako jediní, je pre nás totiž výzvou a záväzkom zároveň udržať si svojich klientov kvalitou ponúkaných služieb a nie zneužívaním dominantného postavenia na trhu.

Realitné kancelárie pre mňa znamenajú viac ako len platiacich klientov. V roku 2014 som spoločne s dvanástimi svojimi klientmi založil neziskovú organizáciu ZRKS, ktorá združuje realitné kancelárie a chce nastoliť na trhu korektné a férové vzťahy. Staňte sa súčasťou komunity, ktorá sa pravidelne stretáva a utužuje osobné vzťahy, čo prospieva lepšej komunikácii medzi nami a v neposlednom rade aj obchodom.

Mag.oec. Marek Šubrt

konateľ
Marek Šubrt
Slavomíra Šubrtová

Texty pre realitné kancelárie

O realitných témach som začala písať v roku 2010, konkrétne v blogu na realitnom portáli ZoznamRealit.Sk. V spolupráci s viacerými realitnými odborníkmi sme spracovávali témy týkajúce sa nehnuteľností.

Po vzniku Združenia realitných kancelárií Slovenska som sa podieľala na vydávaní tlačových správ, poskytovaní vyjadrení médiám a vydávaní pravidelného Newslettera ZRKS. Viaceré vzťahy s majiteľmi realitných kancelárií sa pretavili do užšej spolupráce a využívajú moje služby PR a copywritingu hneď na niekoľkých úrovniach - spravovanie sociálnych sietí, editovanie blogu, návrhy letákov a hlavne tvorba textov na webové stránky.

Či už ide o úplne nový web alebo jeho redizajn, pútavé texty, nadväznosť a prehľadné informácie sú dôležitým parametrom, ktorý dokáže ovplyvniť klienta, aby svoju nehnuteľnosť predával cez vašu realitnú kanceláriu.

Netrápte sa s textami sami, zverte to radšej do rúk niekomu, kto žurnalistiku študoval a písanie je jeho vášňou.

Mgr. Slavomíra Šubrtová

copywriterka

web: www.kontext.sk
mail: slavka@kontext.sk
mobil: 0903 737 160

Radi odpovieme na všetky vaše otázky

Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému.

info@backoffice.sk +421 910 855 550


×

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.Potvrdiť