Pošlite mi poštou viac informácií
alebo volajte 0910 855 550

Webová stránka presne podľa vašich predstáv

Špecializujeme sa na na webové stánky pre realitné kancelárie. Nový web na vašej doméne vieme vytvoriť presne podľa vašich predstáv. Vyberiete si jednu z našich verzií, ktorú vám upraví profesionálne grafické štúdio, alebo vám na požiadanie vyhotovíme unikátny dizajn stránky.

backOFFICE šablóna v6

Predlohy našich webových stránok vieme meniť podľa predstáv klienta

Webové stránky vyrábame pre našich klientov od roku 2008, najdlhšie na trhu. Prispôsobujeme ich farbám firemnej identity realitnej kancelárie. Grafické štúdio, s ktorým spolupracujeme, vyberá farby s profesionalitou, a aby boli esteticky zladené s logom realitnej kancelárie a firemnou identitou. Máte možnosť nechať výber farieb plne na grafika, prípadne si môžete určiť tri farby, ktoré majú byť použité, alebo si môžete určiť všetky farby webovej stránky.


Všetky naše predlohy vieme ľubovoľne upraviť tak, aby úplne spĺňali vaše predstavy. V prípade, že máte svojho grafika, vďaka API rozhraniu si môžete na backOFFICE® napojiť akúkoľvek webovú stránku od akejkoľvek firmy, nemáme s tým najmenší problém.

Ukážka webovej stránky Dohodnite si s nami prezentáciu
www.gravitas.sk
www.babonytre.sk
www.motyckark.sk
www.apartim.sk
www.torea-reality.sk
www.liviante.sk
www.realitnesluzby.sk
www.kalaninovareality.sk
www.timareal.sk
Mgr. Slavomíra Šubrtová

Profesionálne texty na web

Ak ste sa rozhodli pre nový web alebo jeho redizajn, budete potrebovať kvalitné texty. Tie by mali ladiť s grafikou, fotografiami, logom, aby vaša stránka pôsobila ako jednotný celok. Prehľadná a príjemná webová stránka dokáže ovplyvniť klienta, aby svoju nehnuteľnosť predával cez vašu realitnú kanceláriu.


Ponúkame vám vytvorenie originálnych a profesionálnych textov na váš web, písanie a editovanie blogov, tvorbu letákov/brožúr/bilboardov, spravovanie sociálnych sietí, marketingové a PR poradenstvo.Mgr. Slavomíra Šubrtová
copywriterka
www.kontext.sk
slavka@kontext.sk
0903 737 160Referencie
Realitná kancelária Motyčka Realitná kancelária ABContact Realitná kancelária Liviante Realitná kancelária TIMA Real Realitná kancelária LT - EU Group a mnoho ďalších...
Vy predávajte a webovú stránku nechajte na nás

Vy predávajte a webovú stránku nechajte na nás

Každá realitná kancelária chce mať profesionálny web, kde sa návštevníci dozvedia o ich službách, ponukách, referenciách...


Deň má však iba 24 hodín a príprava takéhoto webu si vyžaduje čas, odhodlanie, energiu i úsilie. Preto ponúkame realitným kanceláriám vytvorenie webu aj po obsahovej stránke presne podľa individuálnych predstáv a potrieb.Čo to znamená?


– unikátny návrh štruktúry webu
– vytvorenie textov na mieru (slogany, predstavenie, služby, makléri, blogy)
– výber videa a fotografií
– spracovanie referencií (napr. z Google)
– grafické služby - nové logo, vizitky, reklamné printy
– copywriting - články, statusy na sociálne siete, rozhovory do médií

Vytvoriť vlastnú webstránku

Naše služby využívajú existujúce aj nové realitné kancelárie. Ako vyzerá postup spolupráce?

Skonzultujeme predstavy realitnej kancelárie a spoločne sa dohodneme na skladbe webovej stránky – homepage, záložky, vizuál.

Napíšeme texty na mieru podľa zvolených sekcií a v prípade záujmu sa podieľame aj na výbere videa alebo ilustračných fotografií.

Vytvoríme grafický návrh a po jeho odsúhlasení zapracujeme texty, slogany, grafiky i fotky.

Realitná kancelária všetko autorizuje, dá pripomienky a web je po ich implementácii vo finálnej fáze.

Realitná kancelária Liviante

Veríte, že väčšinou stačia tri telefonáty a web je hotový?

S dôverou sme sa obrátili na spoločnosť backOFFICE® na vytvorenie novej webovej stránky. Rozhodli sme sa pre kompletný balík aj s textovými službami od kontext.sk, čo nám ušetrilo čas a energiu, texty máme vytvorené presne na mieru a podľa našich potrieb a vďaka profesionálnemu copywritingu je webová stránka pre užívateľov prehľadná a zrozumiteľná. S poskytnutými službami sme maximálne spokojní, predčili naše očakávania.

Alexandra Novák, Liviante

Web realitného makléra – budujte si osobnú značku

Web realitného makléra – budujte si osobnú značku

Makléri sa chcú prezentovať aj po vlastnej linke a ponúknuť klientom informácie o sebe nad rámec toho, čo sa uvádza na bežnej stránke realitnej kancelárie. Web makléra preto nie je náhradou za web realitnej kancelárie ani konkurenčnou stránkou, ale doplnkom, ktorý zapadá do mozaiky prezentácie realitných služieb.


Komu je určený web realitného makléra?

- Realitným kanceláriám, ktoré chcú podporiť prezentáciu vlastných maklérov
- Maklérom v realitných kanceláriách, ktorí si budujú aj osobnú značku
- Jednoosobovým realitným kanceláriám, ktoré prezentujú seba ako osobu
- Maklérom na voľnej nohe, ktorí nepracujú pre realitnú kanceláriu a chcú svoj web

Viac informácii

Len 3 kroky a 2 minúty vás delia od úplne nového webu.
Začnite hneď teraz a získajte náhľad na novú profesionálnu webovú stránku.

Vytvoriť vlastnú webstránku
Webová stránka realitnej kancelárie vo Wordpress

Rozumieme nárokom našich klientov. Vieme prispôsobiť realitný web tomu prezentačnému.

Niektorí naši klienti majú okrem realitných ponúk aj iný obsah, popisujúci samotnú realitnú kanceláriu, jej maklérov, služby, prípadne poradenstvo v hypotékach. Preto často siahnu k riešeniu dvoch webových stránok miesto jednej. Výhoda spočíva v tom, že na prezentačnú webovú stránku vedia pružnejšie (napr. vo forme Wordpressu) umiestniť obsah popisujúci rôzne služby, poradenstvo či maklérov. Takúto webovú stránku im môže spravovať externá firma, alebo si ju spravuje samotná realitná kancelária.


Realitné ponuky a ich prezentáciu na webe zveria nám, odborníkom z backOFFICE®. My sa realitnými webmi zaoberáme od roku 2008. Dizajn takéhoto realitného webu, ktorý vytvoríme my, je potom prispôsobený prezentačnému webu a návštevník ani nezistí, že si pozerá webovú stránku od inej firmy.

Webová prezentačná stránka vo Wordpress Realitná webová stránka z backOFFICE® Prečítajte si o (ne)výhodách takéhoto riešenia
backOFFICE web na mieru

Potrebujete viac individuality? Vytvoríme vám profesionálny web na mieru!

Rozumieme individuálnym predstavám našich klientov, webové stránky pre realitné kancelárie vytvárame najdlhšie na trhu. Náš tím profesionálov vám vie vytvoriť webovú stránku aj úplne podľa vašich predstáv. Zložité technické riešenia, moderná nadčasová grafika a vaše individuálne prvky zapracujeme do profesionálneho webu. Je na vás, či ako podklad využijete našu šablónu, alebo investujete viac do vlastného webu, ktorý vám môže ostať na trvalo (prepojenie cez API).

Dohodnite si s nami prezentáciu

Zabezpečenie webovej stránky SSL certifikátom

Najnovšie aktualizácie vyhľadávača Google a prehliadača Chrome požadujú zabezpečenie komunikácie webovej stránky cez SSL certifikát. Chrome upozorní návštevníkov na nezabezpečenú komunikáciu s webovou stránkou bez SSL certifikátu a tento trend sa očakáva aj pri ostatných prehliadačoch.


Z tohto dôvodu prinášame našim klientom ako prví možnosť nainštalovať si na svoju doménu vlastný SSL certifikát, alebo využiť našu zvýhodnenú ponuku. Pre členov ZRKS a VIP partnerov dokonca úplne zdarma.


Profesionálna webová stránka od nás s SSL certifikátom spĺňa najnovšie technické požiadavky a vysokú kvalitu vypracovania.

Prezentácia novostavieb a developerských projektov

Vytvorili sme špeciálny systém prezentácie developerských projektov. Výstavby bytov, domov či ponuku pozemkov vieme vašim klientom vďaka rozšíreniu webovej stránky o development odprezentovať na vysokej profesionálnej úrovni.


Projekty sú zobrazované spolu s dôležitými informáciami a prehľadne. Samozrejmosťou je možnosť zapracovať development aj do jazykovej mutácie stránky od nás.

Webová stránka od nás navýši balík backOFFICE® len o 95 eur

Webová stránka od nás navýši balík backOFFICE® len o 95 €

Vďaka nášmu unikátnemu systému vieme realitným kanceláriám ponúknuť profesionálny web za neuveriteľne nízku cenu. Nevyhadzujte tisíce eur za stránku keď ju môžete od nás získať na celé obdobie spolupráce len za 114 € s DPH ročne.


V rámci vernostného programu vám vieme každé tri roky vyhotoviť nový dizajn webovej stránky, takže vždy bude aktuálna a novo vyzerajúca.

Vytvoriť vlastnú webstránku

Máme weby aj pre pobočky realitnej kancelárie

Pre realitné kancelárie s pobočkami ponúkame možnosť priradiť každú ponuku a makléra ku konkrétnej pobočke. Pobočkám realitnej kancelárie ponúkame vytvorenie vlastnej webovej stránky v štýle materskej firmy.


V prípade záujmu o vlastný backOFFICE® ponúkame pobočkám výrazné až 50% zľavy na balíky služieb.

Oslovte klientov aj zo zahraničia

Kedykoľvek v priebehu našej spolupráce vám vieme poskytnúť váš web aj v akejkoľvek jazykovej mutácií a to vrátane všetkých ponúk a s automatickým prekladom položiek do cudzej reči.


Nemusíte si lámať hlavu nad názvami realitných ponúk napr. v nemčine, vieme ich automaticky na webe generovať. Realizovali sme stránky v nemčine, angličtine a maďarčine, iné jazyky si vyžadujú odborný preklad, ktorý vám vieme zabezpečiť prostredníctvom našich partnerov.

Videoprezentácie realitných ponúk jedným klikom

Ku každej realitnej ponuke je možné vložiť aj video formou linku na najväčší video server YouTube. Ponuky získavajú na atraktivite a prezentácia na profesionalite.


Videoprezentácie je možné zapracovať aj na webovú stránku realitnej kancelárie, prípadne na samostatnú stránku venovanú developerským projektom.

Profesionálna SEO optimalizácia znamená viac klientov

V rámci balíku backOFFICE® webREAL môžete získať v špeciálnej ponuke webovú stránku so SEO certifikátom od firmy SEO Expert a tým pádom náskok pred konkurenciou!


SEO certifikát na produkt backOFFICE® web a webREAL od firmy SEO Expert garantuje vysokú profesionálnu úroveň on-page SEO optimalizácie vďaka čomu získate hlavne viac nových klientov a vyššie zisky. Garanciou sú dlhoročné skúsenosti a niekoľko prestížnych ocenení firmy SEO Expert.

Verných klientov si vážime a máme pre nich špeciálny vernostný program. Jeho rozsah záleží od dĺžky trvania spolupráce a jeho obsah stále vylepšujeme.

Môžete si vybrať napríklad bezplatné kredity na TOP ponuky, bezplatný redizajn webovej stránky či výrazné zľavy na naše produkty. Ste s nami 5 rokov? Získajte každý rok poukážku na 100 €!

Napíšte nám

Nevybrali ste si žiadny z našich dizajnov?

Vďaka možnosti napojiť sa na databázu cez API rozhranie si môžete nechať vytvoriť webovú stránku u akejkoľvek firmy, u nás si objednáte balík služieb backOFFICE® standard bez webovej stránky a budete využívať výhody profesionálneho softvéru v kombinácií s vlastnou webovou stránkou. Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku na unikátny dizajn webovej stránky od nás (nie jednu z našich šablón), radi Vám ju pripravíme. Nebránime sa ani spolupráci s vašim grafikom, alebo programátorom.

Webové stránky dokážeme rozšíriť o čokoľvek

Rozumieme vašim individuálnym požiadavkám a vieme vám na novom webe pomôcť spropagovať aj služby spojené s realitnou činnosťou. Rôzne formuláre, oznamy, informácie, sekcie s referenciami a realizovanými projektmi sú len základom a väčšina z takýchto úprav si nevyžaduje ani cent navyše.

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Prečo sme jednotkou na trhu?

Predovšetkým sa chceme poďakovať za super odvedenú pracú. Ďakujeme, že ste sa dokázali trafiť do našej predstavy, ďakujeme, že naša komunikácia bola pohotová a reagovali ste na akúkoľvek zmenu a zapracovanie požiadaviek z nasej strany. Tak ako hovoríme, že JE JEDNO ČI PREDÁVATE PRODUKTY ALEBO SLUŽBY, STÁLE PREDÁVATE POCITY, tak my mame veľmi dobrý POCIT z Vašej odvedenej prace.

Dipl. Ing. Adriana Matyasova, ADRID REAL s.r.o.

Realitný skener je úplne super. Niežeby som nevedela naceniť byty či domy, ale takémuto odhadu ceny klienti viac dôverujú, keď majú aj „nezávislý výpočet“.

Ing. Vieroslava Štrbáková, RESCON Real Services s.r.o.

V backOFFICE som najviac spokojná s prístupom pri riešení problémov – toto majú zvládnuté na jednotku. Ako najväčšie plus vnímam exporty. Skvelo majú vyriešené aj GDPR a AML.

Magdaléna Šmičeková, ByDoPo s.r.o.

Radi odpovieme na všetky vaše otázky

Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému.

info@backoffice.sk +421 910 855 550

Napíšte nám×

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.Potvrdiť