Pošlite mi poštou viac informácií
alebo volajte 0910 855 550

Je dôležité, aký systém na správu exportu ponúk využívate a či máte možnosť si vybrať, ktorú ponuku na akom portáli zverejníte. V backOFFICE® máte svoju databázu ponúk v bezpečí. U nás môžete mať zverejnené všetky ponuky a na drahé komerčné portály exportovať len vybrané. Z backOFFICE® sa dá exportovať rôznymi spôsobmi podľa druhu napojenia portálu.

Exporty cez priame premostenie portálov

Export ponúk prebieha cez priame prepojenie nášho serveru so serverom realitného portálu a údaje sú odosielané automaticky na pozadí. Niektoré portály si údaje od nás sťahujú, na niektoré portály sú údaje zasielané. Zverejnenie ponúk, alebo fotografií po exportovaní údajov môže mať časový posun.

Areality
Bazos
Byt
Facebook
Inzercia
Realites
Realityplanet
Trh
Realitynder

Exporty do uzavretých systémov

Portály korporácie United Classifieds (Penta Investments a Ringier Axel Springer Slovakia) prestali poskytovať k februáru 2021 možnosť vkladať ponuky automatizovane cez premostenie, vkladanie ponúk bude možné už len manuálne cez nimi poskytnuté rozhranie.

www.nehnutelnosti.sk www.reality.sk www.topreality.sk

Užívatelia backOFFICE® budú svoje inzeráty na tieto portály exportovať aj naďalej plne automatizovane, mení sa len spôsob vkladania inzerátov. Inzeráty budú za realitné kancelárie vkladať manuálne naši kolegovia z Exportného tímu – Martin a Tomáš, budú pracovať v rámci Chráneného pracoviska podľa § 55. Vďaka Vám majú prácu a tešia sa z tejto príležitosti. Cena za jeden manuálne vložený inzerát vrátane fotografií je 15 centov, rovnako za zmenu inzerátu. Mazanie inzercie nie je spoplatnené. Kolegovia majú v ponuke aj paušál v cene 15 € mesačne bez obmedzenia počtu inzerátov. Ceny sú bez DPH. backOFFICE službu sprostredkuje bez zisku.

Exportný tím Martina a Tomáša za 6 rokov vyexportoval viac ako 400 000 ponúk.

Máte otázky k exportom? Kontaktujte náš exportný tím na tel. čísle 0902 924 555 (Martin).

Radi vám všetko vysvetlíme a poradíme.

Automatizované zverejnenie ponúk

Export ponúk na našu medzinárodnú realitnú sieť nie je predmetom premostenia a prebieha automaticky, rovnako ako zverejnenie ponúk na webovej stránke realitnej kancelárie od nás. Je súčasťou všetkých ponúkaných balíkov backOFFICE® a je bezplatné.

ZoznamRealit.Sk

Reality-Slovensko.cz
Slowakei-Immobilien.at
Ingatlan-Szlovakia.hu
Real-Estate-Slovakia.com

Exporty ponúk cez API rozhranie ZRKS

Export ponúk cez API rozhranie ZRKS je pre realitné kancelárie najférovejším a najvýhodnejším riešením. Ponuky sprístupňujú realitným portálom cez API rozhranie ZRKS, ktorého dostupnosť a cena je garantovaná stanovami ZRKS, čím získava realitná kancelária nezávislú kontrolu nad dostupnosťou exportu.

Exporty na iné realitné portály pridávame postupne podľa záujmu našich klientov.

Preto nie je vylúčené, že čoskoro medzi exportmi pribudnú aj ďalšie realitné portály. Vďaka otvorenému API rozhraniu môže každý užívateľ backOFFICE® poskytnúť svoje ponuky akémukoľvek portálu, vy rozhodujete o tom, kde budete inzerovať!

Pre viac informácií o podmienkach vytvorenia priameho exportu na ďalší realitný portál nás kontaktujte.

Viac informácií o exporte cez API

Prečo sme jednotkou na trhu?

V prípade, že sa nám vyskytne problém, je maximálna ochota o pomoc a vyriešenie zo strany poskytovateľa backOFFICE®.

Ing. Eva Švanigová, Evas REAL

Veľmi oceňujem promptnosť komunikácie a dopĺňanie funkcionality backOFFICE® na základe našich zákazníckych požiadaviek.

Vladimír Magula, PASS Slovakia

V backOFFICE som najviac spokojná s prístupom pri riešení problémov – toto majú zvládnuté na jednotku. Ako najväčšie plus vnímam exporty. Skvelo majú vyriešené aj GDPR a AML.

Magdaléna Šmičeková, ByDoPo s.r.o.

Radi odpovieme na všetky vaše otázky

Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému.

info@backoffice.sk +421 910 855 550


×

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.Potvrdiť