Pošlite mi poštou viac informácií
alebo volajte 0910 855 550

Je dôležité, aký systém na správu exportu ponúk využívate a či máte možnosť si vybrať, ktorú ponuku na akom portáli zverejníte. V backOFFICE® máte svoju databázu ponúk v bezpečí. U nás môžete mať zverejnené všetky ponuky a na drahé komerčné portály exportovať len vybrané. Z backOFFICE® sa dá exportovať rôznymi spôsobmi podľa druhu napojenia portálu.

Exporty cez priame premostenie portálov

Export ponúk prebieha cez priame prepojenie nášho serveru so serverom realitného portálu a údaje sú odosielané automaticky na pozadí. Niektoré portály si údaje od nás sťahujú, na niektoré portály sú údaje zasielané. Zverejnenie ponúk, alebo fotografií po exportovaní údajov môže mať časový posun.

Areality
Bazos
Byt
Facebook
Inzercia
Realites
Realityplanet
Trh
Easyestate

Export ponúk cez webovú stránku

Užívatelia backOFFICE® vedia svoje ponuky vyexportovať na svoju webovú stránku. Vyexportované ponuky je možné odoslaním odkazu na ponuky sprístupniť prevádzkovateľom portálov tretích strán. Na vygenerovanom unikátnom odkaze sú ponuky v dátovom formáte podľa špecifikácie importného API rozhrania firmy United Classifieds. Pre import ponúk a ich následné zverejnenie na portáloch

www.nehnutelnosti.sk www.reality.sk www.topreality.sk

a ďalších portáloch prevádzkovateľa je potrebné mať v United Classifieds aktivovanú funkciu importu ponúk cez API rozhranie. Naša firma nemá a neplánuje mať s United Classifieds žiadny zmluvný vzťah a spomínaná služba je predmetom objednávky a dohody medzi realitnou kanceláriou a prevádzkovateľom portálu. Náš softvér backOFFICE® nie je žiadnym spôsobom viazaný ani závislý od cenovej politiky United Classifieds, či iných prevádzkovateľov portálov.

Automatizované zverejnenie ponúk

Export ponúk na našu medzinárodnú realitnú sieť nie je predmetom premostenia a prebieha automaticky, rovnako ako zverejnenie ponúk na webovej stránke realitnej kancelárie od nás. Je súčasťou všetkých ponúkaných balíkov backOFFICE® a je bezplatné.

ZoznamRealit.Sk

Reality-Slovensko.cz
Slowakei-Immobilien.at
Ingatlan-Szlovakia.hu
Real-Estate-Slovakia.com

Exporty ponúk cez API rozhranie ZRKS

Export ponúk cez API rozhranie ZRKS je pre realitné kancelárie najférovejším a najvýhodnejším riešením. Ponuky sprístupňujú realitným portálom cez API rozhranie ZRKS, ktorého dostupnosť a cena je garantovaná stanovami ZRKS, čím získava realitná kancelária nezávislú kontrolu nad dostupnosťou exportu.

Exporty na iné realitné portály pridávame postupne podľa záujmu našich klientov.

Preto nie je vylúčené, že čoskoro medzi exportmi pribudnú aj ďalšie realitné portály. Vďaka otvorenému API rozhraniu môže každý užívateľ backOFFICE® poskytnúť svoje ponuky akémukoľvek portálu, vy rozhodujete o tom, kde budete inzerovať!

Pre viac informácií o podmienkach vytvorenia priameho exportu na ďalší realitný portál nás kontaktujte.

Viac informácií o exporte cez API

Prečo sme jednotkou na trhu?

Systém backOFFICE® je perfektný a zvykol som si naň veľmi rýchlo. S ovládaním som nemal ani na začiatku problém, lebo softvér je veľmi intuitívny. Web, ktorý ste nám vytvorili, je super. Páči sa mi hlavne po grafickej stránke. Použitý obrázok bol vybraný veľmi vhodne. Oceňujem aj rýchlosť vyhotovenia. Budem vás odporúčať ďalej!

Peter Ďuriš, Doma real

Ako IT zdatný človek som si pred zakúpením systému pre našu realitnú kanceláriu urobil vlastný prieskum trhu. Zo všetkých sofvérov, ktoré som hodnotil, som sa rozhodol pre backOFFICE. Systém je prehľadný, funkčný a intuitívny. So svojím rozhodnutím som spokojný, nakoľko backOFFICE spĺňa všetky najdôležitejšie funkcionality, ktoré realitná kancelária potrebuje.

Lukáš Machotka, 1.BCR s.r.o.

Prácu so systémom backOFFICE hodnotím veľmi pozitívne. Medzi prednosti patrí hlavne jednoduchosť, prehľadnosť a rýchlosť. Inzercie sa rýchlo exportujú a aktualizujú. Oceňujem, že priamo v systéme sú aj zmluvy a možnosť fakturácie. Odkedy máme backOFFICE prestali sme využívať iné systémy. Všetko máme na jednom mieste – v backOFFICE. Ďakujem za podporu pracovníkovi backOFFICE, ktorý trpezlivo a ochotne smeroval naše prvé kroky a pomohol nám sa rýchlejšie zorientovať v jednotlivých funkcionalitách. V minulosti som pracovala aj s iným realitným softvérom a ten nebol taký sofistikovaný ako je backOFFICE.

Ing. Daniela Dobošová, BELLA VITA Slovakia s.r.o.

Radi odpovieme na všetky vaše otázky

Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému.

info@backoffice.sk +421 910 855 550

Napíšte nám×

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.Potvrdiť