Pošlite mi poštou viac informácií
alebo volajte 0910 855 550

Skenujeme inzerciu na najväčších slovenských portáloch!

ZoznamRealit.Sk
Bazos.sk
Living
Nehnutelnosti.sk
Reality.sk
Topreality.sk

Jednoduchou zmenou filtru realitných ponúk získavate prehľad o aktuálnej priemernej cene nehnuteľnosti vo zvolenej lokalite. Pre vlastníka nehnuteľnosti dokážete lepšie odhadnúť cenu, za ktorú je ponuku vhodné inzerovať. Je to výrazná pomoc pri naberaní nových ponúk do svojho portfólia.

Pracujte len s aktuálnymi údajmi a ušetrite čas

Skenujeme a evidujeme všetky najnovšie ponuky najväčších portálov na Slovensku. Vytvárame pre vás štatistiky cien a sprístupňujeme kontakty najpresnejšej databázy súkromnej inzercie na Slovensku.


V súkromnej inzercii skenujeme a porovnávame kontakty, aby sme zredukovali množstvo falošných inzerátov na minimum. Preto pracujete s presnou databázou.

Výrazná pomoc pri naberaní nových ponúk

Vďaka backOFFICE® realitný skener môžete prechádzať najväčšou databázou ponúk na Slovensku, z ktorej si viete niekoľkými klikmi vytvoriť odhad ceny konkrétneho druhu nehnuteľnosti a lokality.


Umožní vám to poskytnúť vlastníkovi nehnuteľnosti fundovanejší a reálnejší odhad hodnoty jeho ponuky. Zároveň získate prístup ku kontaktom súkromnej inzercie, z ktorej môžete čerpať nové ponuky do svojho portfólia.


Realitný skener je súčasťou balíkov backOFFICE®

Už žiadne ležiaky a neaktuálne ponuky

Náš systém backOFFICE® realitný skener vám šetrí čas hneď dvakrát. Na rozdiel od iných systémov pracujeme len s aktuálnymi ponukami za posledné tri mesiace. Kontakty z inzerátov a aj inzeráty nie sú staršie ako 3 mesiace, preto váš čas pri telefonovaní využijete efektívnejšie.


Cenové analýzy vychádzajú z aktuálnych ponúk a nie z „ležiakov“, čo výrazne spresňuje odhad ceny pre vášho klienta.

Súkromná inzercia úplne inak

Realitný skener predstavuje dokonalý monitor súkromnej inzercie na Slovensku. Vďaka sofistikovanému algoritmu dokáže identifikovať a preradiť inzeráty zo súkromnej inzercie do realitnej inzercie.


Eliminujeme riziko, že zavoláte na súkromný inzerát a odpovie vám realitná kancelária. Šetrí to čas maklérom, zvyšuje efektivitu telefonovania a skvalitňuje monitoring súkromnej inzercie. Ponuky je možné filtrovať podľa rôznych parametrov.

Každé ráno vám backOFFICE® realitný skener pošle na email najnovšie ponuky zo súkromnej inzercie zoradené podľa lokality. Nábor nových ponúk nebol nikdy jednoduchší.

Dohodnite si s nami prezentáciu

Štatistiky cien nehnuteľností v rôznych okresoch celého Slovenska

Štatistiky cien nehnuteľností v rôznych okresoch celého Slovenska

Realitný skener pracuje bez obmedzení a k dispozícii máte ponuky z celého Slovenska. Vďaka neobmedzenému prístupu vieme vygenerovať za pár sekúnd náhľad na aktuálny vývoj ceny konkrétneho druhu nehnuteľnosti v konkrétnom okrese.

Sledovanie vývoja ceny

Cena každého inzerátu v databáze BACKOFFICE realitného skeneru je sledovaná a jej vývoj premietame do profesionálneho grafu vývoja ceny.


Na základe tendencie rastu či poklesu ceny viete presnejšie odhadnúť, či bude cena stúpať, alebo skôr klesať. Pomôže vám to opäť pri nastavení ceny ponuky a pri prezentácii cenového odhadu vlastníkovi nehnuteľnosti.

Analýza cien nehnuteľnosti

Jednoduchou zmenou filtru realitných ponúk na konkrétnu lokalitu, druh a parameter (napr. 2 izbový byt v Ružinove v novostavbe) získate veľmi presný a hlavne aktuálny cenový odhad.


Vlastníkovi nehnuteľnosti viete navrhnúť reálnu cenu, čo urýchľuje predaj a tým aj váš zisk. Údaje, o ktoré sa v cenovom odhade opriete, budú mať oporu v profesionálnej analýze aktuálnych inzerovaných cien podobných ponúk.

Ceny sledujeme a monitorujeme pre všetky druhy nehnuteľností a okresy Slovenska, čím sprístupňujeme cenovú mapu pre konkrétne zvolenú lokalitu.

Prečo sme jednotkou na trhu?

V programe backOFFICE® pracujeme od založenia spoločnosti. Rada by som vyzdvihla niekoľko pre nás podstatných detailov. Vzhľadom na špecifický segment, s ktorým naša kancelária pracuje, sme často identifikovali potreby zmeny alebo prispôsobenia systému. Niekedy to boli jednoduchšieho zmeny, niekedy veľmi zložité zásahy do systému. Promptnosť, flexibilita a ochota zo strany prevádzkovateľa nám pomohli zlepšiť fungovanie systému vždy v krátkom čase a vždy sme si vďaka tomu zachovali vysoký štandard inzercie. Spoluprácu s týmto systémom a predovšetkým s ľuďmi, ktorí stoja za backOFFICE®, môžem len odporučiť.

Mgr. Alexandra Laubertová, Corpia Sothebys International Realty

Používali sme už viacero softvérov. Niektoré boli vyrobené priamo pre nás, iné sme si kúpili už hotové. Musím priznať, že dokonca ani s tým, ktorý sme mali vyrobený špeciálne podľa našich zadaní, sme neboli veľmi spokojní. Predchádzajúce systémy sa často kazili, ponuky sa nenačítavali a nebola tam dobre spracovaná evidencia klientov. Softvér backOFFICE® naše problémy vyriešil. Niektoré veci sme prispôsobili špecifikám našej realitnej kancelárie a odvtedy máme systém, s ktorým sme spokojní.

Veronika Bláhová, Legacy

Oceňujem jednoduché vkladanie ponúk, zrozumiteľnú ovládateľnosť backOFFICE® a jednoduché možnosti rozšírenia, napr. o jazykové mutácie stránky. Veľmi dobre obchodne využiteľný je aj prepracovaný modul Development.

Dalibor Pavel, REAL PROSPERITY

Radi odpovieme na všetky vaše otázky

Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému.

info@backoffice.sk +421 910 855 550
Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.


×

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.Potvrdiť