Pošlite mi poštou viac informácií
alebo volajte 0910 855 550

Získajte nových klientov zo zahraničia
a zvýšte svoje zisky

Vaše ponuky zverejníme aj v sieti medzinárodných realitných portálov orientovaných na propagáciu slovenských realitných ponúk zahraničným záujemcom. Popri inzercii na jednom z najnavštevovanejších slovenských portálov ZoznamRealit.Sk tak získate aj klientov zo zahraničia.

ZoznamRealit.Sk

Reality-Slovensko.cz
Slowakei-Immobilien.at
Ingatlan-Szlovakia.hu
Real-Estate-Slovakia.com

Všetky balíky backOFFICE® obsahujú v cene aj neobmedzenú inzerciu v medzinárodnej sieti portálov, vďaka čomu sa z investície do backOFFICE® stáva pre realitnú kanceláriu zisková záležitosť.

Receptom k úspechu je menej reklamy a viac aktuálnych ponúk

Príjem z reklamy predstavuje zároveň aj príjem ZRKS. Okrem realitných ponúk obsahuje ZoznamRealit.Sk aj zoznamy notárov, právnikov, katastrov a miest Slovenska. Návštevník získava komplexnú informáciu a ucelenú ponuku služieb spojených s kúpou nehnuteľnosti. Cieľom je získať záujemcu o bývanie a nie len návštevníka portálu. Z tohto dôvodu portál neustále pracuje na lepšom zacielení kľúčových slov a pojmov v najpoužívanejšom vyhľadávači Google.

Nezúčastňuje sa na pretekoch o najvyššiu návštevnosť, ale cieľom je jej prirodzený rast a dobré ohlasy od realitných kancelárií. Portál disponuje interaktívnou mapou, najrozsiahlejším zoznamom RSS kanálov, je na Facebook a disponuje profesionálnym moderným dizajnom. Portál patrí od mája 2014 Združeniu realitných kancelárií Slovenska a ako jediný na Slovensku neziskovej organizácií združujúcej realitné kancelárie. Jeho spolumajiteľom sa môžete stať aj vy.

Chcem vedieť ako na to

Inzerujte efektívne, realizujte obchody!

Zverejňovať realitné ponuky na realitných portáloch je dnes nevyhnutnosťou. Každá realitná kancelária má svoju stratégiu, svoje priority a svoj rozpočet, všetky však majú jeden cieľ a to osloviť klienta a zrealizovať obchod.


ZoznamRealit.Sk vám prináša najefektívnejší spôsob prezentácie realitných ponúk spomedzi všetkých portálov. Stratégiou portálu je mať v portfóliu nižší počet ponúk, ale za to aktuálnych a vysoký počet návštevníkov. Pri takomto pomere si totiž vašu ponuku pozrie omnoho viac záujemcov ako na portáloch s obrovským počtom ponúk aj keď s vyššou návštevnosťou.


S priemernou návštevnosťou 77 000 ľudí mesačne patrí ZoznamRealit.Sk medzi najnavštevovanejšie slovenské portály so stúpajúcou tendenciou a najvyššou efektivitou inzercie až 10 ľudí v priemere na jednu ponuku mesačne.

Staňte sa spolumajiteľmi ZoznamRealit.Sk a zabezpečte si cenu inzercie aj do budúcna

Realitné kancelárie, ktoré sú členmi Združenia realitných kancelárií Slovenska sú zároveň aj spolumajiteľmi portálu ZoznamRealit.Sk (keďže portál patrí združeniu) a tým pádom platia za inzerciu a API rozhranie nižšie ceny ako nečlenovia ZRKS.


Zároveň im ZRKS v Stanovách združenia garantuje cenu inzercie a API rozhrania aj do budúcna. Realitné kancelárie majú možnosť spolupodieľať sa na budovaní vlastného portálu a tým rozhodovať o vlastnom predajnom kanáli.


ZoznamRealit.Sk je jediný realitný portál vlastnený neziskovým združením na Slovensku a ako jediný neumožňuje inzerovať fyzickým osobám, ale len realitným kanceláriám.

Viac na zrks.sk

Oslovte záujemcov zo zahraničia

Ako jediní na slovenskom trhu ponúkame možnosť zacieliť realitné ponuky aj na záujemcov zo zahraničia. Sieť medzinárodných realitných portálov je optimalizovaná na vyhľadávače z nemecky, maďarsky, česky a anglicky hovoriacich krajín. Výsledkom sú dopyty od zahraničných klientov.


Zamestnanci realitnej kancelárie nemusia na to, aby mohli inzerovať v našej medzinárodnej sieti ovládať jazyk danej krajiny. Názvy ponúk vrátane položiek sú automaticky generované a prekladané do cudzej reči. Pri každej ponuke je zobrazený maklér s informáciou o jeho jazykových znalostiach, aby sa predišlo prípadnej jazykovej bariére medzi záujemcom a maklérom.

Prečo sme jednotkou na trhu?

Za najlepšie funkcie systému backOFFICE® považujeme online prístup do systému a párovanie nehnuteľností s klientmi. Oceňujeme aj inzerciu, dobré odozvy na prenájmy nehnuteľností máme z nemeckého aj anglického portálu.

Roman Citterberg, Belleus Properties

Systém backOFFICE® je pružný a naša webstránka je na vysokej úrovni, má dobré odozvy aj na vizuálne grafické spracovanie.

Ing. Oľga Karasová, KARPER'S & PARTNERS

Ďakujem za spoluprácu, s web stránkou sme nadmieru spokojní, skvelá práca!

Eva Mauldin, WENTONS estate boutique

Radi odpovieme na všetky vaše otázky

Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému.

info@backoffice.sk +421 910 855 550


×

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.Potvrdiť