Pošlite mi poštou viac informácií
alebo volajte 0910 855 550

Získajte nových klientov zo zahraničia
a zvýšte svoje zisky

Vaše ponuky zverejníme aj v sieti medzinárodných realitných portálov orientovaných na propagáciu slovenských realitných ponúk zahraničným záujemcom. Popri inzercii na jednom z najnavštevovanejších slovenských portálov ZoznamRealit.Sk tak získate aj klientov zo zahraničia.

ZoznamRealit.Sk

Reality-Slovensko.cz
Slowakei-Immobilien.at
Ingatlan-Szlovakia.hu
Real-Estate-Slovakia.com

Návštevnosť portálov
medzinárodnej siete rastie

Všetky balíky backOFFICE® obsahujú v cene aj neobmedzenú inzerciu v medzinárodnej sieti portálov, vďaka čomu sa z investície do backOFFICE® stáva pre realitnú kanceláriu zisková záležitosť.

Stačí inzerovať na ZoznamRealit.Sk a využívať Cielenú reklamu od ZRKS

Vašu ponuku si záujemcovia nájdu aj u nás na ZoznamRealit.Sk, nemusíte míňať tisíce. Trik je v tom, že si svoje ponuky zaradíte aj do Cielenej reklamy, ktorá ich zobrazí na Facebook-u a Google. Spravíte tak len za cenu kreditu, bez toho, aby ste za to niekomu platili. Cielená reklama spolu s inzerciou na ZoznamRealit.Sk zabezpečí, že si ponuku záujemca nájde. Kúpa nehnuteľnosti je investícia, ktorá sa robí raz za život, ľudia sú preto ochotní prelúskať celý internet skôr ako sa rozhodnú niečo kúpiť. Ušetrené tisíce eur na inzercii na drahých portáloch potom môžete investovať do kvalitnejších služieb a svojej firmy.

Portál ZoznamRealit.Sk, ktorý vznikol v roku 2006 patrí medzi prvé tri najnavštevovanejšie realitné portály na Slovensku. Ako jediný portál ma ceny inzercie garantované v stanovách Združenia realitných kancelárií Slovenska. Na rozdiel od najväčších komerčných portálov je cena inzercie 180 € / rok už 12 rokov rovnaká a nezvyšuje sa. Návštevnosť a hlavne počet dopytov stúpa každý rok, za ten posledný dokonca dvojnásobne a aktuálne sme pri 500 000 unikátnych návštevníkoch mesačne.

Chcem sa zaregistrovať

Inzerujte efektívne, realizujte obchody!

Zverejňovať realitné ponuky na realitných portáloch je dnes nevyhnutnosťou. Každá realitná kancelária má svoju stratégiu, svoje priority a svoj rozpočet, všetky však majú jeden cieľ a to osloviť klienta a zrealizovať obchod.


ZoznamRealit.Sk vám prináša najefektívnejší spôsob prezentácie realitných ponúk spomedzi všetkých portálov. Stratégiou portálu je mať v portfóliu nižší počet ponúk, ale za to aktuálnych a vysoký počet návštevníkov. Pri takomto pomere si totiž vašu ponuku pozrie omnoho viac záujemcov ako na portáloch s obrovským počtom ponúk aj keď s vyššou návštevnosťou.


S priemernou návštevnosťou 500 000 ľudí mesačne patrí ZoznamRealit.Sk medzi 3 najnavštevovanejšie slovenské portály so stúpajúcou tendenciou a najvyššou efektivitou inzercie. Na rozdiel od komerčných portálov, ktoré dvíhajú každého pol roka dvojnásobne ceny, je cena inzercie na ZoznamRealit.Sk len 180 € za rok.

Staňte sa spolumajiteľmi ZoznamRealit.Sk a zabezpečte si cenu inzercie aj do budúcna

Realitné kancelárie, ktoré sú členmi Združenia realitných kancelárií Slovenska sú zároveň aj spolumajiteľmi portálu ZoznamRealit.Sk (keďže portál patrí združeniu) a tým pádom platia za inzerciu a API rozhranie nižšie ceny ako nečlenovia ZRKS.


Zároveň im ZRKS v Stanovách združenia garantuje cenu inzercie a API rozhrania aj do budúcna. Realitné kancelárie majú možnosť spolupodieľať sa na budovaní vlastného portálu a tým rozhodovať o vlastnom predajnom kanáli.


ZoznamRealit.Sk je jediný realitný portál vlastnený neziskovým združením na Slovensku a ako jediný neumožňuje inzerovať fyzickým osobám, ale len realitným kanceláriám.

Viac na zrks.sk

Oslovte záujemcov zo zahraničia

Ako jediní na slovenskom trhu ponúkame možnosť zacieliť realitné ponuky aj na záujemcov zo zahraničia. Sieť medzinárodných realitných portálov je optimalizovaná na vyhľadávače z nemecky, maďarsky, česky a anglicky hovoriacich krajín. Výsledkom sú dopyty od zahraničných klientov.


Zamestnanci realitnej kancelárie nemusia na to, aby mohli inzerovať v našej medzinárodnej sieti ovládať jazyk danej krajiny. Názvy ponúk vrátane položiek sú automaticky generované a prekladané do cudzej reči. Pri každej ponuke je zobrazený maklér s informáciou o jeho jazykových znalostiach, aby sa predišlo prípadnej jazykovej bariére medzi záujemcom a maklérom.

Prečo sme jednotkou na trhu?

Ďakujem za spoluprácu, s web stránkou sme nadmieru spokojní, skvelá práca!

Eva Mauldin, WENTONS estate boutique

Web vyzerá naozaj veľmi pekne a kvalitne. Skvele odvedená práca a naozaj špičkový dizajn.

JUDr. Andrea Molnárová, House reality

So službami BackOffice som veľmi spokojná. Napriek tomu, že nie som technicky zdatná, podarilo sa mi zvládnuť nastavenie webovej stránky aj samej. Ďakujem za milý a ochotný prístup zamestnancov, ktorí boli vždy veľmi nápomocní.

PhDr. Zuzana Stískalová, Aretha Solutions s.r.o.

Radi odpovieme na všetky vaše otázky

Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému.

info@backoffice.sk +421 910 855 550

Napíšte nám×

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.Potvrdiť