Pošlite mi poštou viac informácií
alebo volajte 0910 855 550

Funkcie realitného softvéru backOFFICE®

Funkcie realitného softvéru backOFFICE® neustále pribúdajú a upravujú sa (aj individuálne) podľa požiadaviek realitných kancelárií. backOFFICE® stále zdokonaľujeme, aby spĺňal aktuálne požiadavky doby a nároky našich klientov. Užívatelia backOFFICE® tak majú k dispozícií stále aktuálny nástroj na efektívnu prácu s ponukami, klientmi, inzerciou a webom. Plne responzívny aj na mobiloch a tabletoch.

Komplexný prehľad všetkých vašich ponúk

S realitnými ponukami to vďaka backOFFICE® bude jednoduché.

S ponukami realitných kancelárií pracujeme najdlhšie na trhu, preto je náš systém taký jednoduchý a prehľadný. Ku každej ponuke si môžete vytlačiť PDF leták, exportovať ju na iný portál, či presunúť ju do archívu. Prepojenie ponúk s Google Disk vám zjednoduší prácu s dokumentmi, ktoré môžete mať kedykoľvek pri sebe a v prípade potreby poslať napr. emailom. Jedným klikom si viete zobraziť vyhovujúcich záujemcov o ponuku, prípadne štatistiky.


Prepojením svojej firemnej stránky Facebook viete kedykoľvek ponuku zverejniť aj na svojom profile. Neustále máte prístup k ponukám Co-broke iných realitných kanceláríí a vďaka realitnému skeneru aj ku všetkým ponukám na trhu.


Realitné kancelárie s pobočkami získajú praktický nástroj pre zaradenie pobočiek do štruktúry firmy a možnosť individuálnej prezentácie ponúk priradených konkrétnej pobočke a maklérovi. Je možné objednať pre každú pobočku aj vlastný web.

Samostatný login pre každého makléra

Nevyhnutnosťou v prípade stredných a väčších realitných kancelárii, no v prípade všetkých realitných kancelárii dokáže ušetriť veľa problémov a nedorozumení. Touto funkciou je umožnené správcovi backOFFICE® vytvoriť každému maklérovi vlastné prihlasovacie meno a heslo.

Webová stránka prispôsobená na mobilné zariadenia

Webové stránky vieme dodať plne responzívne a prispôsobené mobilným zariadeniam a tabletom. V kombinácii so zabezpečením webu SSL certifikátom bude váš nový web lepšie umiestnený v pozíciách Google.

backOFFICE® Development - novostavby na jeden klik

backOFFICE® Development – novostavby na jeden klik

Ako jediný realitný systém profesionálov poskytujeme aj úplnú podporu developerom a predajcom novostavieb. Náš modul Development dokáže evidovať všetky dôležité údaje novostavieb v potrebnej štruktúre, a vďaka API rozhraniu aj na weboch a aplikáciach tretích strán.


Na všetkých weboch a v inzercií budete mať aktuálne údaje o cenách a rezerváciách, vďaka API plne zosynchronizované. Využívaním profesionálneho riešenia sa vyhnete nezhodám v inzercii a nespokojným klientom.

Kontaktné údaje realitnej kancelárie

Kontaktné údaje vrátane mapy a popisu činnosti realitnej kancelárie sa dajú kedykoľvek meniť z prostredia backOFFICE®. Tieto údaje sú potom automaticky zmenené aj v našej medzinárodnej realitnej sieti a v prípade backOFFICE® webREAL aj na webe realitnej kancelárie.

Pobočky realitnej kancelárie

Realitné kancelárie s pobočkami získajú praktický nástroj pre zaradenie pobočiek do štruktúry firmy a možnosť individuálnej prezentácie ponúk priradených konkrétnej pobočke a maklérovi. Je možné objednať pre každú pobočku aj vlastný web a vlastný administrátorský účet backOFFICE®.

Call centrum

Call centrum

Slúži k evidencii prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov realitnej kancelárie. Je praktickou pomôckou pre maklérov a hlavne výborným manažérskym nástrojom pre vedenie. Každý prichádzajúci hovor je zaznamenaný so základnými údajmi o volajúcom, maklérovi.

Prehľadné štatistiky

Predstavuje veľmi praktický nástroj na analýzu a sledovanie návštevnosti jednotlivých realitných ponúk. Podrobný prehľad návštevnosti obsahuje dátum vloženia ponuky, jej názov s možnosťou prezretia a číselné údaje o počte detailných zobrazení za daný mesiac a celé obdobie.

Interná poznámka

Poznámku je možné vložiť ku každej realitnej ponuke a ku každému zverejnenému dopytu (pri webREAL aj pri dopytoch z vlastného webu). Obsah poznámky môže tvoriť čokoľvek, od iinformácii o vlastníkovi, cez výšku provízie až po interné informácie o danej nehnuteľnosti.

Komunikačný systém Nástenka

Komunikačný systém "Nástenka"

Odkazy zverejnené na nástenke môžu byť najrozličnejšieho charakteru týkajúce sa realitných ponúk, interných firemných oznamov, súkromných zverejnení, či oficiálnych tlačových správ.


Zobrazuje sa hneď po prihlásení sa do systému a tvorí praktický komunikačný systém medzi maklérmi navzájom.

Leták PDF vo formáte A4 a A5

Ku každej realitnej ponuke je možné jedným kliknutím vytlačiť leták vo formáte A4 a A5. Leták obsahuje základné údaje, popis ponuky a je tiež spestrený veľkou fotografiou nehnuteľnosti. Samozrejmosťou sú kontaktné údaje na priradeného makléra a názov realitnej kancelárie.

Vodotlač fotografií

Každá fotografia vložená realitnou kanceláriou do systému backOFFICE® môže byť opatrená vodotlačou. Obrázok vodotlače si užívateľ vyberie buď sám, alebo použije systémové logo realitnej kancelárie. Samozrejmosťou je výber pozície vodotlače na fotografii.

Spolupráca pomocou Co-Broke ponúk

Spolupráca pomocou Co-Broke ponúk

Veľmi praktická funkcia v prípade, že realitná kancelária síce klienta má, ale nemá vyhovujúcu ponuku. Klient navštívi inú realitnú kanceláriu, alebo mu realitná kancelária nájde vhodnú ponuku sama.


Systém backOFFICE® ponúka realitným kanceláriám možnosť spolupráce medzi sebou.


Realitná kancelária pridaním svojej ponuky medzi Co-broke ponuky umožní ostatným realitným kanceláriám na ponuku reagovať, prípadne ponúknuť ju vo vlastnom mene (závisí od dohody). Pri ponuke sa uvádza výška provízie, ktorú je ochotná realitná kancelária inej realitnej kancelárii zaplatiť.

Prečo sme jednotkou na trhu?

Po dlhej dobe fungovania realitného trhu je backOFFICE® prvý profesionálny nástroj, ktorý nahradil laické softvéry vyvinuté realitnými kanceláriami. V backOFFICE® je dobre zvládnuté vytváranie databázy klientov a ich priraďovanie k nehnuteľnostiam. Za výhodu považujem veľmi jednoduché zadávanie nehnuteľností a premostenie aj na iné portály, čo nám predtým zaberalo veľa času. Toto bolo pre nás veľkým uľahčením práce.

Gabriela Ilavská, IP Real

V backOFFICE som najviac spokojná s prístupom pri riešení problémov – toto majú zvládnuté na jednotku. Ako najväčšie plus vnímam exporty. Skvelo majú vyriešené aj GDPR a AML.

Magdaléna Šmičeková, ByDoPo s.r.o.

So službami BackOffice som veľmi spokojná. Napriek tomu, že nie som technicky zdatná, podarilo sa mi zvládnuť nastavenie webovej stránky aj samej. Ďakujem za milý a ochotný prístup zamestnancov, ktorí boli vždy veľmi nápomocní.

PhDr. Zuzana Stískalová, Aretha Solutions s.r.o.

Radi odpovieme na všetky vaše otázky

Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému.

info@backoffice.sk +421 910 855 550

Napíšte nám×

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.Potvrdiť