Pošlite mi poštou viac informácií
alebo volajte 0910 855 550

Mnohých záujemcov o nové zamestnanie láka práca realitného makléra, lebo si myslia, že len chodí otvárať byty a nakoniec zoberie vysokú províziu z predaja. Ale nie je to tak.

Maklér musí profesionálne zvládnuť mnoho vecí

Najprv si musí vybudovať dobré meno, aby sa jeho okolie obrátilo pri predaji nehnuteľnosti práve na neho. Musí profesionálne zvládnuť pripraviť nehnuteľnosť na predaj:


- zabezpečiť upratanie/vypratanie/homestaging


- vyhotoviť kvalitné fotografie, ktoré oslovia záujemcov už pri hľadaní na internete


- absolvovať obhliadky so záujemcami a odpovedať na všetky typy otázok


- v prípade dohody zabezpečiť právny servis, zmluvy, prepísanie na katastri a odovzdanie nehnuteľnosti aj s potrebnými odhláseniami


Celý tento proces sa môže hocikedy skomplikovať, o čom by vám skúsení realiťáci vedeli rozprávať hodiny. Aj jednoduchý prípad, môže mať svoje úskalia a treba byť v strehu.

Skúsenosti sa najlepšie naberajú priamo v teréne

Vysoká škola ani kurz nemôže človeka pripraviť na všetky situácie. Realitný maklér kurz podľa svojho výberu samozrejme môže absolvovať, treba vzdelanie v marketingu, sociálnych sieťach i v legislatíve, ale realitný maklér skúsenosti najlepšie naberá priamo v teréne.

Radi odpovieme na všetky vaše otázky

Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému.

info@backoffice.sk +421 910 855 550


×

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.Potvrdiť