Pošlite mi poštou viac informácií
alebo volajte 0910 855 550

Monitorujeme každú zmenu na vami vybranom liste vlastníctva, ušetríte čas a peniaze.

O zmenách dozviete do 24 hodín

Získajte exkluzívne ponuky

Najlepšie ceny na trhu

Monitorujeme každú zmenu na vami vybranom liste vlastníctva, ušetríte čas a peniaze.

Profesionálny prístup a kvalitnejší servis pre vaších klientov

Dozvedieť sa emailom čo najskôr o zápise do listu vlastníctva a zrealizovaní obchodu je veľmi výhodné. Prenechajte kontrolu vami vybraných listov vlastníctva na nás a miesto ranného klikania na kataster si doprajte šálku kávy, prípadne uzavrite nový obchod.


S našim monitorovaním zmien na listoch vlastníctva sa o zmenách dozviete do 24 hodín, získate tým cenné informácie o nečakaných zmenách na vami spravovaných ponukách, prípadne získate drahocenný čas v prípade podvodného konania tretích osôb. O zmene vás informujeme vždy v deň vykonania zmeny, nič už nezmeškáte.


Profesionálnym prístupom a vďaka našej službe viete svojim klientom poskytnúť kvalitnejší servis a získanie exkluzívnych ponúk sa stane hračkou.

Máme tie najlepšie ceny na trhu

Ceny za sledovanie zmien na listoch vlastníctva máme najlepšie na trhu, služba je totiž doplnok k profesionálnemu riešeniu pre realitné kancelárie backOFFICE®.


Okrem spomínaných listov vlastníctva u nás vďaka backOFFICE® získate kompletné riešenie vašich problémov vrátane GDPR, splníte si zákonnú povinnosť generovaním certifikátov AML a svoje ponuky okrem webovej stránky od nás dostanete na všetky relevantné portály Slovenska.


Presvedčte sa o našich kvalitách na prezentácii backOFFICE® (telefonicky, osobne), dohodnite si s nami stretnutie a uľahčite si život.

Prečo sme jednotkou na trhu?

Po dlhej dobe fungovania realitného trhu je backOFFICE® prvý profesionálny nástroj, ktorý nahradil laické softvéry vyvinuté realitnými kanceláriami. V backOFFICE® je dobre zvládnuté vytváranie databázy klientov a ich priraďovanie k nehnuteľnostiam. Za výhodu považujem veľmi jednoduché zadávanie nehnuteľností a premostenie aj na iné portály, čo nám predtým zaberalo veľa času. Toto bolo pre nás veľkým uľahčením práce.

Gabriela Ilavská, IP Real

So systémom backOFFICE® som spokojná, lebo mi uľahčil prácu a má oveľa lepšie podmienky ako softvér, ktorý som mala predtým. Je flexibilný a rýchlo som sa s ním naučila pracovať.

Oľga Wenzlová, Awena

Web vyzerá naozaj veľmi pekne a kvalitne. Skvele odvedená práca a naozaj špičkový dizajn.

JUDr. Andrea Molnárová, House reality

Radi odpovieme na všetky vaše otázky

Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému.

info@backoffice.sk +421 910 855 550
Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.


×

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.Potvrdiť