Pošlite mi poštou viac informácií
alebo volajte 0910 855 550

AML certifikát je súčasťou systému eAML, vďaka ktorému si realitné kancelárie plnia svoje zákonné povinnosti

Súčasťou nášho eAML systému je aj AML Certifikát, ktorý preverí prítomnosť údajov klienta (meno, dátum narodenia) v 7 relevantných medzinárodných databázach. Každý certifikát je preveriteľný aj online, čím vzniká garancia proti sfalšovaniu.

Pravosť AML Certifikátu si môžete jednoducho preveriť vložením kľúču do políčka nižšie, alebo načítaním QR kódu umiestneného priamo na AML Certifikáte.

Register partnerov verejného sektora
EU Financial Sanctions List
EU Members of Parliament
CoE Parliamentary Assembly
CIA World Leaders
OSN Sanctions List
Every Politician
World Presidents Database

eAML.SkMajte agendu AML zvládnutú, bez pokút, online a profesionálne.

Súčasťou backOFFICE® sú aj nástroje eAML na zvládnutie starostlivosti o klientov, vďaka ktorým pokryjete agendu AML jednoducho a elektronicky. Vyhnete sa drakonickým pokutám a zaradíte sa medzi profesionálne realitné kancelárie, ktoré svoje podnikanie berú vážne.
Viac informácii na eAML.Sk

Získajte generovanie AML certifikátov v rámci eAML úplne zdarma!

Získajte generovanie AML certifikátov v rámci eAML úplne zdarma!

Systém preverenia klientov eAML je bezplatnou súčasťou jediného profesionálneho riešenia pre realitné kancelárie – softvéru backOFFICE®. eAML vzniklo za účasti bývalých pracovníkov Finančnej spravodajskej jednotky, ktorí ho navrhli a vytvorili tak, aby pokrývalo všetky zákonné povinnosti starostlivosti o klienta realitnej kancelárie.

Preverenie klientov realitnej kancelárie v súlade s legislatívou je neoddeliteľnou súčasťou poskytnutia realitnej služby a je zakotvené v zákone 297/2008 Z. z. o ochrane pred legalizáciou príjmov z trestnej činnosti a o ochrane pred financovaním terorizmu. Realitné kancelárie sa splnením si zákonných povinností vyhnú vysokým pokutám, ktoré sú aktuálne vo vysokej miere udelovené pri kontrole zo strany štátnych orgánov.

Kontaktujte nás eAML

Členovia ZRKS získajú v rámci backOFFICE® aj Smernicu AML

Každá realitná kancelária musí mať vytvorenú aj Smernicu AML, podľa ktorej postupuje pri overovaní svojich klientov. Ak realitná kancelária využíva náš backOFFICE® a nástroje eAML, môže si smernicu jednoducho vygenerovať v našom systéme, ušetrí tak viac ako tisíc eur za právne služby. Smernica AML od ZRKS bola navrhnutá tak, aby bola v súlade s našimi nástrojmi eAML a tvorila logický celok s procesom preverenia klientov cez backOFFICE®.

Zo zákona musí každá realitná kancelária 1x ročne školiť svojich maklérov v oblasti AML. V tejto oblasti sa snažíme realitným kanceláriám uľahčiť život a školenia organizujeme. S backOFFICE® podnikáte zákonne a zbavíte sa starostí s AML.

Členovia ZRKS získajú v rámci backOFFICE® aj Smernicu AML

Radi odpovieme na všetky vaše otázky

Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému.

info@backoffice.sk +421 910 855 550

Napíšte nám×

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.Potvrdiť