Realitný software backOFFICE® 0910 855 550
Realitný software backOFFICE® 0910 855 550

Objednajte si svoj backOFFICE® cez Reality.Inzercia.Sk a ušetríte!

backOFFICE®
standard
backOFFICE®
web
backOFFICE®
webREAL

Objednať Objednať Objednať

1. Vyberte si svoj backOFFICE®

balíky služieb backOFFICE® je možné využívať len s aktívnym API rozhraním a zaplatenou inzerciou na ZoznamRealit.Sk, objednať ich je možné na stránke zrks.sk


2. Vaša realitná kancelária


3. Kontaktné údaje


4. Kontaktná osoba

Súhlasím s podmienkami inzercie na Zoznamrealit.sk a s podmienkami systému backOFFICE®

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

Objednajte si svoj backOFFICE® cez Reality.Inzercia.Sk a ušetríte!

Pri online objednávke cez tento špeciálny objednávkový formulár v spolupráci so serverom Reality.Inzercia.Sk získate zdarma premostenie na Reality.Inzercia.Sk!

V prípade balíku služieb backOFFICE® standard získate spolu 3 premostenia (1x na server Reality.Inzercia.Sk a 2x podľa vlastného výberu) a pri balíku backOFFICE® webREAL 2 premostenia (1x na server Reality.Inzercia.Sk a 1x podľa vlastného výberu)

Kredit na TOP ponuky zdarma

Pri objednávke inzercie na ZoznamRealit.Sk získavate automaticky bonus v podobe bezplatných kreditov na TOP ponuky!

900 kreditov
1200 kreditov
1500 kreditov
1800 kreditov
2100 kreditov ročne

Ste novozaložená realitná kancelária?

Staňte sa členom ZRKS a získajte 50% zľavu z prvého ročného poplatku za inzerciu na ZoznamRealit.Sk.

Po vyplnení a odoslaní objednávky vám systém automaticky zašle platobné údaje. Po uhradení ročného poplatku vám pošleme prístupové údaje do backOFFICE® a budeme vás kontaktovať na uvedené telefónne číslo.

V prípade akýchkoľvek otázok nám prosím napíšte, alebo zavolajte.

Čo o nás povedali naši klienti?

eternity eternity eternity eternity eternity

Neváhajte nás kontaktovať

Veľmi radi odpovieme na vaše otázky.

Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému. Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Objednajte si u nás aj webovú stránku a problémy spojené s jej správou sa stanú minulosťou.
+421 910 855 550

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.