Pošlite mi poštou viac informácií
alebo volajte 0910 855 550

Stačí využívať pre sprostredkovanie hypotéky vašim klientom náš softvér a exportovať klientov do systému Gepard. Ten vám za každú hypotéku zaplatí štandardnú províziu a navyše vám aj prispeje na poplatky za backOFFICE®.

Ako mať backOFFICE® zadarmo?

1. Aktivujte export klientov

Aktivujte si bezplatne export klientov do systému Gepard.

2. Exportujte klienta

Exportujte klienta (záujemcu o kúpu) do systému Gepard.

3. Získajte kredit

Ak Gepard klientovi sprostredkuje hypotéku a on ju načerpá,
pripíše sa kredit.

4. Získajte až 100 €

Za každých 100-tisíc eur načerpaného úveru, získa realitná kancelária
100 eur na splátku softvéru backOFFICE® navyše k bežnej provízii.

5. Získajte backOFFICE® zdarma

Ročne teda stačí objem 600-tisíc eur (asi 5 načerpaných hypoték)
a backOFFICE® máte ZDARMA.

Chcem backOFFICE® zadarmo

* Provízia za sprostredkovanie hypotéky ostáva zachovaná
aj pri benefite backOFFICE® zadarmo.

Radi odpovieme na všetky vaše otázky

Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému.

info@backoffice.sk +421 910 855 550


×

Súhlas so spracovaním osobných údajov

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.Potvrdiť