Realitný software backOFFICE® 0910 855 550
Realitný software backOFFICE® 0910 855 550


Vážené realitné kancelárie,

backOFFICE® sme ako firma uviedli na trh v roku 2008 a predstavuje profesionálne a hlavne komplexné riešenie všetkých internetových potrieb malých, bežných a veľkých realitných kancelárií.
Výsledok nášho snaženia predstavuje niekoľko rokov práce a zapracovaných skúseností s ekonomickým softvérom SAP, ktorý som mal ako špecializáciu ešte počas môjho štúdia na Ekonomickej univerzite vo Viedni. Počas svojej existencie backOFFICE® zaznamenal viacero úspechov, ale aj ťažších situácií, ktoré sme vďaka nastaveným hodnotám vo firemnej politike ľahko prekonali.
Výsledkom je backOFFICE® realitný softvér, ktorý svojim klientom garantuje voľnosť nakladania s údajmi a vďaka možnosti využitia API rozhrania aj úplnú slobodu vo výbere portálov, na ktoré má klient záujem exportovať svoje ponuky. Na Slovensku ponúkame túto možnosť ako jediní, je pre nás totiž výzvou a záväzkom zároveň udržať si svojich klientov kvalitou ponúkaných služieb a nie zneužívaním dominantného postavenia na trhu.
Realitné kancelárie pre mňa znamenajú viac ako len platiacich klientov. V roku 2014 som spoločne s dvanástimi svojimi klientmi založil neziskovú organizáciu ZRKS, ktorá združuje realitné kancelárie a chce nastoliť na trhu korektné a férové vzťahy.
Staňte sa súčasťou komunity, ktorá sa pravidelne stretáva a utužuje osobné vzťahy, čo prospieva lepšej komunikácii medzi nami a v neposlednom rade aj obchodom.

Mag.oec. Marek Šubrt
konateľ
Neváhajte nás kontaktovať

Veľmi radi odpovieme na vaše otázky.

Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému. Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Objednajte si u nás aj webovú stránku a problémy spojené s jej správou sa stanú minulosťou.
+421 910 855 550