Realitný software backOFFICE® 0910 855 550
Realitný software backOFFICE® 0910 855 550

Získajte nových klientov zo zahraničia a zvýšte svoje zisky

Vaše ponuky zverejníme aj v sieti medzinárodných realitných portálov orientovaných na propagáciu slovenských realitných ponúk zahraničným záujemcom. Popri inzercii na jednom z najnavštevovanejších slovenských portálov ZoznamRealit.Sk tak získate aj klientov zo zahraničia. Všetky balíky backOFFICE® obsahujú v cene aj neobmedzenú inzerciu v medzinárodnej sieti portálov, vďaka čomu sa z investície do backOFFICE® stáva pre realitnú kanceláriu zisková záležitosť.

Inzerujte efektívne, realizujte obchody!

Zverejňovať realitné ponuky na realitných portáloch je dnes nevyhnutnosťou. Každá realitná kancelária má svoju stratégiu, svoje priority a svoj rozpočet, všetky však majú jeden cieľ a to osloviť klienta a zrealizovať obchod. ZoznamRealit.Sk vám prináša najefektívnejší spôsob prezentácie realitných ponúk spomedzi všetkých portálov. Stratégiou portálu je mať v portfóliu nižší počet ponúk, ale za to aktuálnych a vysoký počet návštevníkov. Pri takomto pomere si totiž vašu ponuku pozrie omnoho viac záujemcov ako na portáloch s obrovským počtom ponúk aj keď s vyššou návštevnosťou. ZoznamRealit.Sk s priemernou návštevnosťou 77 000 ľudí mesačne patrí medzi najnavštevovanejšie slovenské portály so stúpajúcou tendenciou a najvyššou efektivitou inzercie až 10 ľudí v priemere na jednu ponuku mesačne (január 2014).

Staňte sa spolumajiteľmi ZoznamRealit.Sk a zabezpečte si cenu inzercie aj do budúcna

Realitné kancelárie, ktoré sú členmi Združenia realitných kancelárií Slovenska sú zároveň aj spolumajiteľmi portálu ZoznamRealit.Sk (keďže portál patrí združeniu) a tým pádom platia za inzerciu a API rozhranie nižšie ceny ako nečlenovia ZRKS. Zároveň im ZRKS v Stanovách združenia garantuje cenu inzercie a API rozhrania aj do budúcna. Realitné kancelárie majú možnosť spolupodieľať sa na budovaní vlastného portálu a tým rozhodovať o vlastnom predajnom kanáli. ZoznamRealit.Sk je jediný realitný portál vlastnený neziskovým združením na Slovensku a ako jediný neumožňuje inzerovať fyzickým osobám, ale len realitným kanceláriám. Viac na www.zrks.sk.

Oslovte záujemcov zo zahraničia

Ako jediní na slovenskom trhu ponúkame možnosť zacieliť realitné ponuky aj na záujemcov zo zahraničia. Sieť medzinárodných realitných portálov je optimalizovaná na vyhľadávače z nemecky, maďarsky, česky a anglicky hovoriacich krajín. Výsledkom sú dopyty od zahraničných klientov. Zamestnanci realitnej kancelárie nemusia na to, aby mohli inzerovať v našej medzinárodnej sieti ovládať jazyk danej krajiny. Názvy ponúk vrátane položiek sú automaticky generované a prekladané do cudzej reči. Pri každej ponuke je zobrazený maklér s informáciou o jeho jazykových znalostiach, aby sa predišlo prípadnej jazykovej bariére medzi záujemcom a maklérom.

Portál ZoznamRealit.Sk už od roku 2006

Návštevník je prioritou, menej reklamy a viac aktuálnych ponúk sú receptom k úspechu.

Príjem z reklamy predstavuje zároveň aj príjem ZRKS. Okrem realitných ponúk obsahuje ZoznamRealit.Sk aj zoznamy notárov, právnikov, katastrov a miest Slovenska. Návštevník získava komplexnú informáciu a ucelenú ponuku služieb spojených s kúpou nehnuteľnosti. Cieľom je získať záujemcu o bývanie a nie len návštevníka portálu. Z tohto dôvodu portál neustále pracuje na lepšom zacielení kľúčových slov a pojmov v najpoužívanejšom vyhľadávači Google. Nezúčastňuje sa na pretekoch o najvyššiu návštevnosť, ale cieľom je jej prirodzený rast a dobré ohlasy od realitných kancelárií. Portál disponuje interaktívnou mapou, najrozsiahlejším zoznamom RSS kanálov, je na Facebook a disponuje profesionálnym moderným dizajnom. Portál patrí od mája 2014 Združeniu realitných kancelárií Slovenska a ako jediný na Slovensku neziskovej organizácií združujúcej realitné kancelárie. Jeho spolumajiteľom sa môžete stať aj vy, viac na www.zrks.sk.

Neváhajte nás kontaktovať

Veľmi radi odpovieme na vaše otázky.

Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému. Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Objednajte si u nás aj webovú stránku a problémy spojené s jej správou sa stanú minulosťou.
+421 910 855 550