Realitný software backOFFICE® 0910 855 550
Realitný software backOFFICE® 0910 855 550

Funkcie realitného softvéru backOFFICE®

Funkcie realitného softvéru backOFFICE® neustále pribúdajú a upravujú sa (aj individuálne) podľa požiadaviek realitných kancelárií. backOFFICE® stále zdokonaľujeme a kopíruje momentálne požiadavky doby a nároky našich klientov. Užívatelia backOFFICE® tak majú k dispozícií stále aktuálny nástroj na efektívnu prácu s ponukami, klientmi, inzerciou a webom.

backOFFICE® Development – novostavby na jeden klik

Ako jediný realitný systém profesionálov poskytujeme aj úplnú podporu developerom a predajcom novostavieb. Náš modul Development dokáže evidovať všetky dôležité údaje novostavieb v potrebnej štruktúre, a vďaka API rozhraniu aj na weboch a aplikáciach tretích strán. Na všetkých weboch a v inzercií budete mať aktuálne údaje o cenách a rezerváciách, vďaka API plne zosynchronizované. Využívaním profesionálneho riešenia sa vyhnete nezhodám v inzercii a nespokojným klientom.

Vystavte si svoju faktúru

Faktúry si môžete vystaviť priamo v backOFFICE®, spoplatnené nástroje a programy, ktoré ste doteraz využívali sa stanú minulosťou! Fakturácie vám uľahčia život a zároveň zredukujú počet systémov, ktoré musíte využívať (a platiť). Funkcia je súčasťou realitného softvéru backOFFICE® a to úplne bezplatne. Spolu s realitným skenerom vám ušetria niekoľko stoviek eur ročne. Faktúry je možné vystavovať aj pre firmy platcov DPH, a aj za služby do zahraničia bez DPH. Faktúry automaticky generujú QR kód, aby ich úhrada zabrala len pár sekúnd.
Vzorová faktúra

Maklér

Byť bližšie ku klientovi znamená zvýšiť svoje šance na úspech, v prípade realitných ponúk to znamená priradiť každú realitnú ponuku ku konkrétnemu maklérovi. Prehľadná správa realitných maklérov umožňuje v backOFFICE® vytvárať, mazať a meniť neobmedzené množstvo realitných maklérov.

Samostatný login pre každého makléra

Nevyhnutnosťou v prípade stredných a väčších realitných kancelárii, no v prípade všetkých realitných kancelárii dokáže ušetriť veľa problémov a nedorozumení. Touto funkciou je umožnené správcovi backOFFICE® vytvoriť každému maklérovi vlastné prihlasovacie meno a heslo.

Štatistiky

Predstavuje veľmi praktický nástroj na analýzu a sledovanie návštevnosti jednotlivých realitných ponúk. Podrobný prehľad návštevnosti obsahuje dátum vloženia ponuky, jej názov s možnosťou prezretia a číselné údaje o počte detailných zobrazení za daný mesiac a celé obdobie.

Správa klientov (CRM)

Zahrňuje úplnú evidenciu klientov realitnej kancelárie. Každému klientovi je možné okrem základných údajov (meno, email, telefón, mesto) priradiť aj makléra. Pri zadávaní klienta je potrebné zadefinovať približný druh nehnuteľnosti, o ktoré má záujem.

Komunikačný systém "Nástenka"

Zobrazuje sa hneď po prihlásení sa do systému backOFFICE® a tvorí praktický komunikačný systém medzi maklérmi navzájom. Odkazy zverejnené na nástenke môžu byť najrozličnejšieho charakteru týkajúce sa realitných ponúk, interných firemných oznamov, súkromných zverejnení, či oficiálnych tlačových správ.

Leták PDF vo formáte A4 a A5

Ku každej realitnej ponuke je možné jedným kliknutím vytlačiť leták vo formáte A4 a A5. Leták obsahuje základné údaje, popis ponuky a je tiež spestrený veľkou fotografiou nehnuteľnosti. Samozrejmosťou sú kontaktné údaje na priradeného makléra a názov realitnej kancelárie.

Vodotlač fotografií

Každá fotografia vložená realitnou kanceláriou do systému backOFFICE® môže byť opatrená vodotlačou. Obrázok vodotlače si užívateľ vyberie buď sám, alebo použije systémové logo realitnej kancelárie. Samozrejmosťou je výber pozície vodotlače na fotografii.

Prezeranie Co-broke ponúk

Veľmi praktická funkcia v prípade, že realitná kancelária síce klienta má, ale nemá vyhovujúcu ponuku. Klient navštívi inú realitnú kanceláriu, alebo mu realitná kancelária nájde vhodnú ponuku sama. Systém backOFFICE® ponúka realitným kanceláriám možnosť spolupráce medzi sebou.

Pridanie Co-broke ponuky

Realitná kancelária pridaním svojej ponuky medzi Co-broke ponuky umožní ostatným realitným kanceláriám na ponuku reagovať, prípadne ponúknuť ju vo vlastnom mene (závisí od dohody). Pri ponuke sa uvádza výška provízie, ktorú je ochotná realitná kancelária inej realitnej kancelárii zaplatiť.

Interná poznámka

Poznámku je možné vložiť ku každej realitnej ponuke a ku každému zverejnenému dopytu (pri webREAL aj pri dopytoch z vlastného webu). Každá nová poznámka začína menom užívateľa a dátumom, obsah poznámky môže tvoriť čokoľvek, od informácii o vlastníkovi, cez výšku provízie až po interné informácie o danej nehnuteľnosti.

Call centrum

Slúži k evidencii prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov realitnej kancelárie. Je praktickou pomôckou pre maklérov a hlavne výborným manažérskym nástrojom pre vedenie. Každý prichádzajúci hovor je zaznamenaný so základnými údajmi o volajúcom, maklérovi.

Export ponúk na iný realitný portál

Realitné ponuky je možné exportovať jedným klikom na realitný portál tretej strany. Export je možné realizovať s viacerými ponukami naraz, alebo individuálne napr. pri vložení novej ponuky. Aktualizácia a export viacerých ponúk naraz je veľmi prehľadná a zaberie užívateľovi len pár sekúnd.

API rozhranie

Vďaka API rozhraniu sú vám vaše ponuky kedykoľvek k dispozícii a sami rozhodujete komu ich kedy sprístupníte. Cez rozhranie je možné vkladať ponuky z iného systému, alebo ponuky zverejňovať na webovej stránke, ktorú ste si sami vytvorili.

Export/Import súborov XML

Systémom exportovania a importovania do súboru typu XML je možné veľmi prakticky realitné ponuky zálohovať, prenášať, posielať, alebo zverejňovať na iných weboch, portáloch. Formát XML je medzinárodne používaný a štandardizovaný formát na prenos dát.

Export údajov do Excel

Export do Excelu využijete hlavne ako možnosť vytlačiť pre klienta prehľadný zoznam realitných ponúk, ktoré ho zaujali (napríklad pri návšteve vašej realitnej kancelárie), alebo ako výstup zoznamu klientov a vlastníkov pre účely ďalšieho spracovania. Súbory sú oproti súborom XML praktickejšie z pohľadu každodenného využitia.

Kontaktné údaje realitnej kancelárie

Kontaktné údaje vrátane mapy a popisu činnosti realitnej kancelárie sa dajú kedykoľvek meniť z prostredia backOFFICE®. Tieto údaje sú potom automaticky zmenené aj v našej medzinárodnej realitnej sieti a v prípade backOFFICE® webREAL aj na webe realitnej kancelárie.

Nová profesionálna webová stránka

V balíku backOFFICE® webREAL získa realitná kancelária do užívania modernú a profesionálnu internetovú stránku a to na vlastnej doméne vo veľmi výhodnej cene. Rozloženie stránky je možné vybrať buď z troch variantov, alebo si objednať vlastný (unikátny) dizajn.

Online prepojenie webovej stránky a backOFFICE®

Webová stránka, ktorú získa realitná kancelária v rámci verzie backOFFICE® webREAL, je online prepojená so softvérom backOFFICE® a našou medzinárodnou realitnou sieťou portálov.

Dopyt z webovej stránky

Webová stránka v rámci balíku backOFFICE® webREAL obsahuje aj prehľadný a jednoduchý formulár na zaslanie požiadavky na kúpu, resp. predaj nehnuteľnosti (dopyt). Tento dopyt je následne zobrazený v backOFFICE® len danej realitnej kancelárií, kde je umožnené k nemu vkladať poznámky.

Profesionálna SEO optimalizácia

Webové stránky, ktoré sú súčasťou balíku backOFFICE® webREAL, vieme na požiadanie dodať s certifikovanou SEO optimalizáciou od firmy SEO expert s.r.o.. Profesionálna optimalizácia pomáha pri získavaní lepších pozícií vo vyhľadávačoch ako sú Google, či Live.

Jazyková mutácia stránky

Webovú stránku vieme za jednorazový poplatok vyhotoviť aj v ľubovoľnej jazykovej mutácií. Anglickú, nemeckú a maďarskú verziu stránky vieme dodať okamžite, pri ostatných jazykových variantoch je potrebné poskytnúť preklad.

Pobočky realitnej kancelárie

Realitné kancelárie s pobočkami získajú praktický nástroj pre zaradenie pobočiek do štruktúry firmy a možnosť individuálnej prezentácie ponúk priradených konkrétnej pobočke a maklérovi. Je možné objednať pre každú pobočku aj vlastný web a vlastný administrátorský účet backOFFICE®.

Potrebujete viac informácií? Kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie.

Čo o nás povedali naši klienti?

eternity eternity eternity eternity eternity

Neváhajte nás kontaktovať

Veľmi radi odpovieme na vaše otázky.

Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému. Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Objednajte si u nás aj webovú stránku a problémy spojené s jej správou sa stanú minulosťou.
+421 910 855 550

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.