Realitný software backOFFICE® 0910 855 550
Realitný software backOFFICE® 0910 855 550

Zabezpečenie webovej stránky SSL certifikátom

Komunikácia cez šifrovaný protokol zlepší výsledky v Google a odblokuje Chrome, kráčajte s dobou.

Najnovšie aktualizácie vyhľadávača Google a prehliadača Chrome požadujú zabezpečenie komunikácie webovej stránky cez SSL certifikát. Chrome upozorní návštevníkov na nezabezpečenú komunikáciu s webovou stránkou bez SSL certifikátu a tento trend sa očakáva aj pri ostatných prehliadačoch. Z tohto dôvodu prinášame našim klientom ako prví možnosť nainštalovať si na svoju doménu vlastný SSL certifikát, alebo využiť našu zvýhodnenú ponuku. Pre členov ZRKS a VIP partnerov dokonca úplne zdarma. Profesionálna webová stránka od nás s SSL certifikátom spĺňa najnovšie technické požiadavky a vysokú kvalitu vypracovania.

Pozrite si webové stránky pre realitné kancelárie z našej tvorby

Jazykové mutácie stránok

Oslovte klientov aj zo zahraničia.

Kedykoľvek v priebehu našej spolupráce vám vieme poskytnúť váš web aj v akejkoľvek jazykovej mutácií a to vrátane všetkých ponúk a s automatickým prekladom položiek do cudzej reči. Nemusíte si lámať hlavu nad názvami realitných ponúk napr. v nemčine, vieme ich automaticky na webe generovať. Realizovali sme stránky v nemčine, angličtine a maďarčine, iné jazyky si vyžadujú odborný preklad, ktorý vám vieme zabezpečiť prostredníctvom našich partnerov.

Webová stránka od nás navýši balík backOFFICE® len o 95 €

Prezentujte sa na internete s unikátnym dizajnom od nás.

Vďaka nášmu unikátnemu systému vieme realitným kanceláriám ponúknuť profesionálny web za neuveriteľne nízku cenu. Nevyhadzujte tisíce eur za stránku keď ju môžete od nás získať na celé obdobie spolupráce len za 114 € s DPH ročne. V rámci vernostného programu vám vieme každé tri roky vyhotoviť nový dizajn webovej stránky, takže vždy bude aktuálna a novo vyzerajúca.

Prezentácia novostavieb a developerských projektov

Ešte nikdy to nebolo tak jednoduché.

Vytvorili sme špeciálny systém prezentácie developerských projektov. Výstavby bytov, domov či ponuku pozemkov vieme vašim klientom vďaka rozšíreniu webovej stránky o development odprezentovať na vysokej profesionálnej úrovni. Projekty sú zobrazované spolu s dôležitými informáciami a prehľadne. Samozrejmosťou je možnosť zapracovať development aj do jazykovej mutácie stránky od nás.

Videoprezentácie realitných ponúk jedným klikom

Udržujte krok s najnovšími trendami a prezentujte vaše ponuky moderne.

Ku každej realitnej ponuke je možné vložiť aj video formou linku na najväčší video server YouTube. Ponuky získavajú na atraktivite a prezentácia na profesionalite. Videoprezentácie je možné zapracovať aj na webovú stránku realitnej kancelárie, prípadne na samostatnú stránku venovanú developerským projektom.

Ponúkame každej pobočke realitnej kancelárie nový web

Ideálne riešenie pre realitné kancelárie s viac ako jednou pobočkou.

Pre realitné kancelárie s pobočkami ponúkame možnosť priradiť každú ponuku a makléra ku konkrétnej pobočke. Pobočkám realitnej kancelárie ponúkame vytvorenie vlastnej webovej stránky v štýle materskej firmy. V prípade záujmu o vlastný backOFFICE® ponúkame pobočkám výrazné až 50% zľavy na balíky služieb.

Profesionálna SEO optimalizácia znamená viac klientov

Jednoduchý spôsob ako získať viac nových klientov a tak zvýšiť vaše zisky.

V rámci balíku backOFFICE® webREAL môžete získať v špeciálnej ponuke webovú stránku so SEO certifikátom od firmy SEO Expert a tým pádom náskok pred konkurenciou! SEO certifikát na produkt backOFFICE® web a webREAL od firmy SEO Expert garantuje vysokú profesionálnu úroveň on-page SEO optimalizácie vďaka čomu získate hlavne viac nových klientov a vyššie zisky. Garanciou sú dlhoročné skúsenosti a niekoľko prestížnych ocenení firmy SEO Expert.

Ukážky webovych stránok

Špecializujeme sa na na webové stánky pre realitné kancelárie, niektoré z našich projektov nájdete v sekcii referencie. Nový web na vašej doméne vieme vytvoriť presne podľa vašich predstáv. Vyberiete si jednu z našich troch verzií, ktorú vám upraví profesionálne grafické štúdio, alebo vám na požiadanie vyhotovíme unikátny dizajn stránky.

Webovú stránku vám ušijeme aj na mieru

Výber z ďalších realizovaných webov

Nevybrali ste si žiadny z našich dizajnov?
Máte, alebo plánujete si nechať vytvoriť webovú stránku u externej firmy?

Pre nás to nie je žiadny problém!

Vďaka možnosti napojiť sa na databázu cez API rozhranie si môžete nechať vytvoriť webovú stránku u akejkoľvek firmy, u nás si objednáte balík služieb backOFFICE® standard bez webovej stránky a budete využívať výhody profesionálneho softvéru v kombinácií s vlastnou webovou stránkou. Pokiaľ máte záujem o cenovú ponuku na unikátny dizajn webovej stránky od nás (nie jednu z našich šablón), radi Vám ju pripravíme. Nebránime sa spolupráci s vašim grafikom, alebo programátorom.

Webové stránky vieme rozšíriť o čokoľvek čo je technicky realizovateľné

Rozumieme vašim individuálnym požiadavkám a vieme vám na novom webe pomôcť spropagovať aj služby spojené s realitnou činnosťou. Rôzne formuláre, oznamy, informácie, sekcie s referenciami a realizovanými projektmi sú len základom a väčšina z takýchto úprav si nevyžaduje ani cent navyše. V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.

Neváhajte nás kontaktovať

Veľmi radi odpovieme na vaše otázky.

Porovnajte si funkcie balíkov backOFFICE®, vyberte si pre vás najvhodnejší a kontaktujte nás pre dohodnutie prezentácie systému. Naši odborníci vám radi odpovedia na otázky a ukážu všetky výhody spojené s využívaním nášho softvéru. Objednajte si u nás aj webovú stránku a problémy spojené s jej správou sa stanú minulosťou.
+421 910 855 550

Ako Dotknutá osoba súhlasím so spracovaním osobných údajov v nasledovnom znení.

SÚHLAS SO SPRACOVANÍM OSOBNÝCH ÚDAJOV

Dotknutá osoba v súlade s príslušnými ustanoveniami zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (ďalej len ,,ZoOOÚ“) potvrdzuje správnosť a aktuálnosť svojich osobných údajov uvedených v kontaktom formulári. Dotknutá osoba týmto čestne vyhlasuje, že udeľuje prevádzkovateľovi svoj výslovný, slobodný, vážny a bezvýhradný súhlas so spracúvaním jej osobných údajov v rozsahu: meno, priezvisko, telefonický kontakt, e-mailová adresa na účel kontaktovania dotknutej osoby ako záujemcu o spoluprácu v informačnom systéme sprostredkovateľa ,,klienti“ počas doby 180 dní od udelenia tohto súhlasu. Dotknutá osoba má právo kedykoľvek odvolať tento súhlas so spracovaním osobných údajov rovnakým spôsobom, akým ho udelila. Odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založeného na súhlase pred jeho odvolaním. Práva dotknutej osoby vymedzujú najmä §§ 19 – 30 ZoOOÚ. Práva a povinnosti sprostredkovateľa, ako prevádzkovateľa, vymedzujú najmä §§ 31 – 46 ZoOOÚ. Dotknutá osoba potvrdzuje, že sprostredkovateľ splnil svoju oznamovaciu povinnosť v rozsahu požadovanom ZoOOÚ. Dotknutá osoba berie na vedomie, že na zabezpečenie toho, že spracúvanie jej osobných údajov sa vykonáva v súlade so ZoOOÚ sprostredkovateľ prijal primerané technické, organizačné a personálne opatrenia zodpovedajúce spôsobu spracúvania osobných údajov, pričom zobral do úvahy najmä použiteľné technické prostriedky, dôvernosť a dôležitosť spracúvaných osobných údajov, ako aj rozsah možných rizík, ktoré sú spôsobilé narušiť bezpečnosť alebo funkčnosť jeho informačných systémov. Sprostredkovateľ bude s osobnými údajmi dotknutej osoby zaobchádzať a nakladať v súlade s platnými a účinnými právnymi predpismi.